Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Tipy na praktické dárky pro vaše nejbližší

Do Vánoc už zbývá jen pár dní a vy si pořád lámete hlavu nad tím, co koupit svým nejbližším? Nechcete-li kupovat zbytečné hlouposti, ale něco, co každý využije, zkuste se začíst do řádků níže. Třeba vás to inspiruje k dárku, který potěší a zároveň dobře obdarovanému poslouží.

Povlečení

Hezkým povlečením lze příjemně zútulnit pokoj. Navíc, pokud se vám jej podaří sladit třeba se stěnou, bude pokoj působit sjednoceněji a méně přeplácaně. Vánoce jsou navíc jedinečná příležitost, v rámci které se můžete dívat i po méně běžných a kvalitnějších materiálech, než je obvyklé. Na výběr je z obrovské škály látek. Je libo povlečení krepové, bavlněné, damaškové či z bambusového vlákna? Sháníte-li povlečení pro nějakého malého uličníka či uličnici, můžete vybírat z nepřeberné škály vzorů a motivů. Sami jistě víte nejlépe, co zrovna to vaše dítko miluje.

Látkové nákupní tašky

Nevzhledným igelitkám už dávno odzvonilo. Nejen, že nevypadají příliš esteticky, ale také zatěžují naši planetu, pokud je používáme jednorázově. Látková taška je řešením pro oba dva aspekty – vzhled i šetrnost k přírodě. A dárek je to jistě využitelný pro každého. Naštěstí i tady lze vybírat z velké škály variant, takže máte velkou šanci, že se trefíte do vkusu tomu, koho chcete potěšit.

Kuchyňské chňapky

Kuchyň je základ domova. Odehrává se tam to nejdůležitější – setkávání se, rozhovory,…. Kuchyň zkrátka spojuje rodinu. A každého, kdo miluje vaření či pečení, jistě potěší hezká a příjemná kuchyňská chňapka. Ta se dá navíc také sladit se stěnami a vybavením kuchyně, aby celek působil decentně. Tematicky můžete svému blízkému pořídit také chňapky s vánočním motivem.

Utěrky, ubrusy, …

Stejně jako chňapkami, tak i dalším dekoračním, ale zároveň užitečným vybavením do kuchyně můžete udělat radost. Hezký ubrus, utěrka nebo dekorační polštářek doladí příjemnou atmosféru kuchyně.

Fotografie