Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Pohádkové spaní – vymalujte strop v dětském pokoji

Klasické barvy

Klasické barvy na zeď ocení vaše dítě převážně během dne. Vymalujte pokojíček i strop oblíbenou barvou a nebojte se potomka zapojit do výběru. Ukažte mu vzorníky a společně se domluvte na kompromisu nebo rovnou dejte zcela na své dítě.

Šikovnější rodiče mohou vzít do ruky štětec a pokojíček vymalovat oblíbenými postavičkami nebo neutrálními motivy. Strom s větvemi zasahujícími až do stropu pomůže rozproudit fantazii a zároveň se hodí do dívčího i chlapeckého pokoje. Navíc není těžký na namalování.

Tip: Podle šablony si namalujte kmen stromu a s listy vám pomohou starší děti. Dejte jim do ruky houbičku a nechte je ťupkat zelenou barvou listy kolem větví.

Pokud chcete, aby klasické barvy vynikly i v noci, tak budete potřebovat noční světýlko. Máte-li doma dítě bojící se tmy, tak jej určitě uvítáte. Noční světýlko koupíte ve všech prodejnách světel. Pomocí chytré domácnosti půjde naprogramovat na automatické vypnutí nebo pohybový senzor, kdy se samo během noci rozsvítí.

Svítící barvy a hvězdná obloha

Světélkující strop vytvoříte díky speciálním barvám s příměsí svítícího pigmentu. Vytvořte svítící obrazce nebo noční oblohu. Fantazii se meze nekladou. Počítejte však s tím, že barvu bude čas od času potřeba nasvítit, aby začala více zářit.

Světélkující barvy jsou absolutně zdravotně nezávadné a snesou je bez problémů i alergici. Veškeré složky nijak nepoškozují zdraví a bez problému je můžete použít do dětského pokoje. Barvy lze natírat nebo stříkat malířskou pistolí.

Svítící strop i bez malování

Velmi jednoduchým a elegantním řešením jsou svítící hvězdičky. Ty nalepíte pomocí oboustranné lepicí pásky nebo přiložených lepítek. Opět je stačí nechat nasvítit a odmění se vám efektem hvězdné oblohy. Hvězdičky seženete v hračkárnách nebo prodejnách dárkového zboží.

Milovníci vesmíru ocení promítačku noční oblohy. Vytvořte si na vašem stropě dech beroucí scenerie jako z planetária. Hvězdnou oblohu nechte dětem rozsvícenou i po dobu usínaní. Opět ji můžete naprogramovat nebo přijít zhasnout. Pokud má vaše dítě radši oceán, tak zakoupíte také variantu se svítícími medúzami, které jsou také velmi pěkné a dětem se líbí.

Přečtěte si také Jak naučit dítě půjčovat hračky nebo Jak zařídit pokoj pro miminko.

Fotografie