Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Jak ušetřit

Odmrazení lednice a mrazáku – úspora i nezbytnost, které by se měla provádět alespoň 2x ročně

28. 1. 2023

Nevlastníte lednici a mrazák se systémem No Frost? Pak vás bohužel nemine často nepříjemná povinnost odmrazení těchto spotřebičů. S našimi radami však celý proces zvládnete rychle a ve výsledku ještě ušetříte!

Svačinky pro děti do školy i na výlet

30. 8. 2022

Každý z nás by chtěl pro své děti to nejlepší. Bohužel se zvyšující se cenou potravin a energií často musíme dělat určité kompromisy. Na čem se však nevyplatí šetřit, je jídlo, které je zejména v dětském věku velmi důležité. Naučte se chystat dětem chutné a výživné svačinky. Oproti kupovaným vyjdou domácí levněji a také jsou zdravější.

Zero waste aneb jiný pohled na šetření a plýtvání

26. 5. 2022

Při současném růstu cen stále častěji přemýšlíme o úsporách. Šetříme na kde čem a možná nám ta pravá podstata uniká. Možná nemusíte škrtit kohoutky a nakupovat nekvalitní potraviny. Možná se jen musíte naučit hospodařit s tím, co máte. O tom totiž je zero waste a právě na něj se dnes podíváme.

5 tipů na levnou a zdravou snídani

25. 1. 2022

Spousta lidí považuje zdravý životní styl za drahý. Základní potraviny jsou přitom velmi levné a jejich zkombinováním získáte chutná jídla, která můžete pravidelně obměňovat. Správně nastavený zdravý jídelníček vaši peněženku určitě nezruinuje.

Jak ušetřit na jídle

10. 12. 2021

Jak ušetřit za jídlo? To je otázka, kterou si klade nejedna hospodyňka. Ceny jdou neustále nahoru, potraviny zdražují a řada lidí má někdy pocit, že už neví, co nebo jak vařit, aby alespoň trochu ušetřili. Ve skutečnosti však stačí pár fíglů, abyste svůj rozpočet výrazně omezili. I levně se dá najíst! A přitom zdravě.

Díky pojištění majetku můžete získat zdarma také pojištění odpovědnosti

28. 1. 2020

Majetkové pojištění, to není pouze pojištění nemovitosti nebo domácnosti. Existuje celá řada dalších druhů pojištění, které mohou být v mnoha ohledech užitečné. Jsou tady často rizika, která si na první pohled neuvědomujeme, ale pokud proti nim nejsme pojištění, může nás to vyjít draho.

Jak mohou pasivní domy zlepšit kvalitu vašeho života?

25. 1. 2017

Jaké by to asi bylo bydlet v místě, které vám místo samých starostí přináší pouze výhody? Mít domov, který je bezpečným, zdravým místem pro život, které navíc šetří peněžní prostředky? Zní to jako sen, kterého je nemožné dosáhnout, ale opak je pravdou. Právě takové požadavky splňují pasivní domy. Že jste o nich ještě nikdy neslyšeli? Pojďme si tedy shrnout, oč se jedná, a jaké benefity z toho druhu stavby plynou.

Rekuperace - ideální způsob, jak ušetřit za vytápění

27. 5. 2016

Principem rekuperace je zpětné získávání tepla. Při vytápění domu se musí také větrat, aby se vzduch obměnil a vyčistil. Tím se ovšem ztrácí poměrně velké množství tepla, což vede k nutnosti více topit a také více utrácet na nákladech za topení. Tento nedostatek řeší větrání s tzv. rekuperací tepla.