Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Hledáte levné bydlení v Praze? Jde to i bez realitky!

Máte namířeno do Prahy a trápí vás vysoké ceny pronájmů? A když už narazíte na přijatelné podmínky, šanci na cenově dostupné bydlení pohřbí realitka, která si účtuje vysokou provizi? Můžete si vzít půjčku, ale pak ve finále zaplatíte ještě více. Anebo se poohlédněte po novém bytě bez realitky – vyhnete se tak provizi a ušetříte nemalou částku. Pokud máte pocit, že na vás žádné bydlení za slušnou cenu nezbylo, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde ho najdete!

Což takhle bydlet v rezidenci?

Sehnat levné a přitom komfortní bydlení není snadné. Naštěstí se čas od času objeví nabídka, kterou nelze odmítnout. Pronájem bytu bez realitky nabízí známé multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová, která se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 10.

Pokud jste již „zagooglovali“, možná si teď klepete na čelo, protože na Praze 10 se ceny pronájmů pohybují poměrně vysoko. Rezidence Topolová vám však umožní bydlet i bez nutnosti složení provize – stačí složit kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu a můžete bydlet třeba okamžitě.

Komfortní ubytování za neodolatelnou cenu

V současné době jsou k mání garsoniéry a byty s dispozicemi 1+1. Všechny byty jsou ve skvělém stavu – mají novou kuchyňskou linku s ledničkou a pračkou, vlastní WC a koupelnu. Bytové jednotky na 4. patře mají přípojku k UPC internetu. 

Jediným omezením je maximální počet nájemníků. V jednom bytě mohou bydlet maximálně tři lidé. Nájemní smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení.

Proč bydlet na Praze 10?

Rezidence Topolová nabízí hodně muziky za přijatelné peníze. Ale jak je to s lokalitou? V docházkové vzdálenosti najdete veškeré služby a do ostatních městských částí se dostanete metrem – nedaleko komplexu se je stanice metra Skalka.

Rozhodnutí je na vás, ale příliš dlouho nečekejte. Levné ubytování Praha v Rezidenci Topolová je většinou velmi rychle rezervováno. Na aktuální stav volného ubytování se můžete podívat na www.rezidencetopolova.cz.

Fotografie