Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Jaký nábytek vám v koupelně nesmí chybět?

Praktická a stylová koupelna

Vždy se snažte, aby koupelna byla nejen designově bezchybná, ale také funkční. Koupelny ve většině případů nejsou nikterak rozlehlé, proto je důležité důkladně vše rozplánovat. Pomoci si můžete jednoduchým nákresem nebo 3D plánovačem.

Na výběr máte z mnoha materiálů a různých cenových hladin. Pokud chcete, aby vám nábytek vydržel opravdu dlouho, tak do něj musíte řádně investovat. V koupelně je přirozeně vyšší vlhkost a pod náporem vody dostává každý kus nábytku zabrat, proto vsaďte na kvalitní materiály.

Umyvadlové skříňky

Skříňky pod umyvadlo mohou být samostatně stojící nebo mít otvor přesně na umyvadlo. V druhém případě musíte znát přesné rozměry a koupit skříňku, která odpovídá vaší sanitě. Ideální je nakoupit skříňku ve stejném obchodě jako umyvadlo nebo si nechat tento kus vyrobit na zakázku.

Pod umyvadlo můžete skrýt náhradní drogerii a jako bonus získáte další odkládací plochu mezi umyvadlem a skříňkou, kterou využijete na odkládání hřebenů a dalších potřebných věcí, které by zabírali místo na umyvadle.

Samostatně stojící skříně

Do větších koupelen si můžete dovolit i samostatně stojící skříně. Uložit do nich lze prakticky cokoliv, ale nejčastěji v nich lidé skladují náhradní ručníky nebo jiný textil.

Velkou výhodou je jejich variabilita. Na míru si můžete nechat vyrobit skříně, kam ukryjete pračku se sušičkou, takže nikde nebude vyčuhovat. Velkým hitem je do samostatně stojících koupelnových skříní schovávat koše na prádlo. I v tomto případě lze vyrobit úložný prostor přesně podle vašich představ.

Koupelnové galerky

Pod názvem koupelnová galerka se neskrývá nic jiného než zrcadlová skříňka do koupelny. Tento kus nábytku je velmi praktický, protože v sobě kombinuje zrcadlo s úložným prostorem. Ideální na uložení kosmetiky nebo jiných drobností.

Galerky lze pořídit jednoduché s jedněmi dvířky nebo dvěma křídly. Zajímavou alternativou jsou také podsvícené skříňky, které potřebují přívod elektřiny, ale poskytují větší světlo, které někdy velmi oceníte.

Další úložné prostory

Nezbytností do koupelny jsou koše na špinavé prádlo. Pořídit lze jeden velký koš na všechno prádlo nebo koš s oddělenými nádobami, kde můžete prádlo rovnou třídit.

Máte-li doma malé děti, tak oceníte vysoko položené poličky na uložení pracích prášků a úklidových prostředků. Pokud nechcete pořizovat takovéto poličky, tak kupte zábrany na skříňky.

Přečtěte si také Jak vybrat vhodný psací stůl a Jak vybrat postel pro dva.

Fotografie