Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

Hezká kuchyň, s.r.o. - nábytek na míru pro každý interiér, ať už se jedná o kuchyň, dětský pokoj, či třeba i kancelář. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

CNC krovy LIGNO RICHTER, s.r.o. - výroba CNC krovů na míru.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Zahradní architekt Brno - projektování a realizace zahrad v Brně a okolí.

Rekonstrukce

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

4. 11. 2020

V posledních letech sílí trend přestaveb bytů či interiérů domů. Generace našich rodičů a prarodičů byla šťastná, když se jí podařilo postavit a vybavit jeden dům, neboť prakticky veškeré vybavení bylo vzácné podpultové zboží. Jistě i vy si vzpomenete na unifikované kuchyňské linky či bytová jádra s naprosto stejnými obklady, umyvadly a toaletami, které jste vídali u svých spolužáků či příbuzných. Takové bílé, růžové či hráškově zelené obklady pak musely přečkat několik desetiletí, protože na shánění nových nebyly finance, možnosti ani nervy.

Rekonstrukce koupelny bez starostí

5. 7. 2020

Plánujete rekonstruovat koupelnu a sháníte spolehlivou firmu? Zde je několik tipů pro správný výběr dodavatele vaší rekonstrukce.

Elektronický záchranný systém – Vaše jistota

31. 8. 2019

Elektronický záchranný systém, EZS, Vám zajistí kontrolu nad Vaším domovem, či soukromou firmou. Za použití IP kamer můžete mít přehled o dění v interiéru i exteriéru, a na dálku sledujete bezpečí svých blízkých, nebo svého majetku. Obraťte se na odborníky na bezpečnostní zařízení, poskytnou Vám cenné rady a připraví Vám EZS na míru.

Bezpečnostní vchodové dveře

31. 7. 2019

Dveře jsou samozřejmě nedílnou součástí každého příbytku i firmy. Často jsou tím prvním, co nás na domě zaujme. Ať už v dobrém, či špatném smyslu slova. Vchodové dveře tvoří bariéru mezi vnějším prostředím a naším domovem. Měli bychom je tedy vybírat především s ohledem na jejich bezpečnostní kvality. I když tomu tak často není, přece jen si o důležitých prvcích povíme.

Okna pro Váš domov

20. 2. 2019

Pokud hledáte dodavatele nových oken pro Váš domov, oslovte odborníky v oboru, firmy, které se zaměřují na osazení oken, zimních zahrad a dveří. Jejich specialisté Vám poradí, jaký typ oken je vhodný pro Vaši nemovitost, vzhledem k jejímu stylu, stavu domu a blízkému okolí. V současnosti je na trhu na výběr mnoho materiálů k výrobě oken, nejčastěji vídáme oblíbená dřevěná, praktická plastová a odolná hliníková okna.

Jak si vykouzlit koupelnu snů

31. 10. 2018

Máte před rekonstrukcí koupelny, nebo stavíte novou a plánujete, jak bude vypadat? Obraťte se na profesionály, kteří Vám poskytnou kvalitní počítačový program a sestaví Vám přesně na míru 3D plánek Vaší budoucí koupelny.

Svěřte rekonstrukci svojí střechy odborníkům

18. 5. 2018

Střecha domu je jeho ozdobou, působí nejen jako ochrana obyvatel domu, ale také jako estetický doplněk. Pokud hledáte odborníky, kteří Vám pomohou s rekonstrukcí střechy, obraťte se na firmy, zaměstnávající kvalifikované klempíře, pokrývače a tesaře. Tak si zajistíte další spokojeně prožitá léta v suchu a bezpečí Vašeho domova.

Jak na sanaci zdiva bez podřezání?

9. 4. 2018

Majitelé a obyvatelé starších domů se potýkají s problémem přílišné vlhkosti ve svých domech. Hledají se stále novější a modernější metody, které pomáhají vysušit zdivo. Jednou z nich je také metoda izolace HW-SYSTÉM, což je rakouská patentovaná technologie. V praxi to znamená zatlučení nerezových plechů do vlhkého zdiva.

Krásné a zdraví prospěšné bytové jádro zajistí odborníci na rekonstrukce bytových jader

7. 2. 2018

Už jste ze svého bytu opravdu nešťastni? Postrádá svoji funkčnost a styl? Těšíte se spíše kamkoliv jinam, než domů? Je načase s tím něco udělat!

Použití praktických litých podlah v interiéru Vašeho domova

4. 12. 2017

Zvažujete rekonstrukci svého domu či bytu, nebo plánujete novostavbu a řešíte právě, jakou použít podlahu do místností?  Rádi bychom Vám představili aktuální hit v našem zednickém oboru, a sice lité podlahy v domácnosti. Tento materiál, dříve používaný hlavně pro průmyslové objekty, si v současnosti razí cestu i do rodinných domů a bytů. 

Přemýšlíte o rekonstrukci? Nechte si zpracovat kalkulaci předem

15. 9. 2016

Každý byt si postupem času žádá různé opravy, někdy je potřeba provést i celkovou rekonstrukci, díky technickým parametrům, které po určité době nemusejí být již zcela v pořádku, či bezpečné. Rekonstrukce bytu provádíme od roku 2011 a to především v Praze a jejím okolí. Pokud je ale vaše bydliště dál, než za branami hlavního města, po vzájemné předchozí domluvě za vámi můžeme přijet potažmo kamkoliv.