Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

Hezká kuchyň, s.r.o. - nábytek na míru pro každý interiér, ať už se jedná o kuchyň, dětský pokoj, či třeba i kancelář. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

CNC krovy LIGNO RICHTER, s.r.o. - výroba CNC krovů na míru.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Zahradní architekt Brno - projektování a realizace zahrad v Brně a okolí.

Jak si vykouzlit koupelnu snů

Máte před rekonstrukcí koupelny, nebo stavíte novou a plánujete, jak bude vypadat? Obraťte se na profesionály, kteří Vám poskytnou kvalitní počítačový program a sestaví Vám přesně na míru 3D plánek Vaší budoucí koupelny.

Od samotného projektu až ke konečné realizaci pro Vás architekti vykouzlí přesně Vaši vysněnou koupelnu. Při pravidelném rodinném režimu je koupelna nejvíc zatěžovanou místností v domácnosti, každý člen rodiny v ní tráví několikrát denně chvíle v soukromí. Zejména matky se tak snaží vymyslet koupelnu, která bude splňovat všechny nároky na provoz. Před odchodem do zaměstnání i do školy, a večer při návratu domů, trávíme všichni v koupelně čas vyhrazený na očistu a relaxaci. Navíc jsou v koupelně umístěny i praktické pomůcky, jako pračka se sušičkou. Jak tedy celou místnost co nejlépe prostorově využít?

Odborníci v koupelnovém studiu Vám poskytnou individuální přístup a pomohou Vám ztvárnit Vaše představy o funkční a snadno udržované koupelně. Najdou pro Vás ideální sanitární zařízení, umyvadlo, baterii, WC, sprchu či moderní samostatnou vanu v prostoru. Zprostředkují Vám v plánku představu barevných motivů a vzorů, které se mohou na dlažbě a obkladech použít. V současnosti jsou velmi populární imitace kamene, mramoru či dřeva. Zajistí Vám také profesionální montáž všech prvků do koupelny a pokládku dlažby.

Jestliže hledáte specialisty na vybavení koupelen v Olomouci, svěřte se nám a my Vám pomůžeme vytvořit praktickou a zároveň elegantní koupelnu. Ať už máte v oblibě italský či španělský styl koupelen, nebo toužíte po německé dokonalosti v provedení zařízení, můžete se spolehnout na konečný výsledek. Poskytneme Vám služby bytového designéra v Olomouci, který má bohaté zkušenosti s plánováním a realizací moderních koupelen. Díky tomu již ve fázi plánování poznáte, jak naložit s místem v koupelně, kam je vhodné postavit nábytek a kam umístit sanitární zařízení. Pečlivá příprava Vám tak do budoucna usnadní čas při úklidu i provozu koupelny.

Fotografie