Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Jak si vykouzlit koupelnu snů

Máte před rekonstrukci koupelny, nebo stavíte novou a plánujete, jak bude vypadat? Obraťte se na profesionály, kteří vám navrhnou koupelnu na míru, která bude zároveň v souladu se zbytkem domu. Individuální přístup zajistí, že výsledkem bude přesně taková koupelna, jakou jste si vysnili.

Od samotného projektu až ke konečné realizaci pro vás architekti vykouzlí vaši vysněnou koupelnu. Při pravidelném rodinném režimu je koupelna nejvíc zatěžovanou místností v domácnosti, každý člen rodiny v ní tráví několikrát denně chvíle v soukromí. Zejména matky se tak snaží vymyslet koupelnu, která bude splňovat všechny nároky na provoz. Před odchodem do zaměstnání i do školy, a večer při návratu domů, trávíme všichni v koupelně čas vyhrazený na očistu a relaxaci. Navíc jsou v koupelně umístěny i praktické pomůcky, jako pračka se sušičkou. Jak tedy celou místnost co nejlépe prostorově využít?

Jestliže hledáte specialisty na vybavení koupelen, svěřte se nám a my vám pomůžeme vytvořit praktickou a zároveň elegantní koupelnu. Ať už máte v oblibě minimalistický nebo industriální styl koupelen, nebo toužíte po skandinávvských estetických hodnotách v provedení zařízení, můžete se spolehnout na konečný výsledek. Již ve fázi plánování poznáte, jak naložit s místem v koupelně, kam je vhodné postavit nábytek a kam umístit sanitární zařízení. Pečlivá příprava vám tak do budoucna usnadní čas při úklidu i provozu koupelny.

Fotografie