Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Proč rekonstruovat bytové jádro

Pohledem na staré bytové jádro se rozhodně nepokocháte. Dřív nebo později bude rekonstrukce bytového jádra nevyhnutelná. Původní koupelny v panelových domech jsou velmi malé a jejich stěny tvoří převážně umakart, který nejenže trpí na plísně, ale také se mnohdy začne prohýbat nebo rovnou rozpadat. Estetika se dá provizorně řešit jednodušším úpravami třeba v podobě omyvatelných tapet. Stejně se ale časem kompletní rekonstrukci nevyhnete. Proč byste ji neměli oddalovat? Proč rekonstruovat bytové jádro?

Kvůli vzhledu

Ano, jak jsme uvedli výše, lze to sice řešit levněji, ale nakonec stejně dospějete do fáze, kdy se do toho pustíte z gruntu. Tak se raději vyhněte zbytečným provizorním investicím.

Pro praktičnost koupelny

Zděná koupelna je rozhodně praktičtější než ta z umakartu, ať už tam chcete instalovat cokoliv.

Pro větší prostor

Rekonstruované jádro vám umožní přidat na prostoru vaší koupelny. Ve většině bytů je kde brát. Nebojte se toho.

Abyste skoncovali s plísní

Bytové jádro z umakartu se velmi těžko udržuje. Obvykle je zde neřešitelná plíseň, ale i odolná špína, které se těžko zbavuje. A divili byste se, co se objeví při rozebrání umakartových stěn.

Abyste měli možnost jednoduchých úprav

Do umakartu se pochopitelně nedá vrtat. V jádře zůstávají díry, kterých se už nezbavíte. Do zděné koupelny můžete ale přidělat cokoliv, aniž byste se museli bát trvalých následků.

Že už není na co čekat? Taky chcete mít pěknou a praktickou koupelnu, která je zdravotně nezávadná? Pomoc hledejte na Profidek.cz. Zmodernizují, zútulní a zhodnotí vaše dosavadní bydlení. Společně si ujasníte představy a možnosti a pak se s chutí a profesionalitou pustí do změny vašeho bydlení. Uvidíte, že vaše nová koupelna vybudovaná společně s Profidek s.r.o. bude skvělým rozhodnutím, které vám bude přinášet radost každý den. Na rekonstrukce bytů a domů v Brně a okolí jsou mistři.

Fotografie