Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Svěřte rekonstrukci svojí střechy odborníkům

Střecha domu je jeho ozdobou, působí nejen jako ochrana obyvatel domu, ale také jako estetický doplněk. Pokud hledáte odborníky, kteří Vám pomohou s rekonstrukcí střechy, obraťte se na firmy, zaměstnávající kvalifikované klempíře, pokrývače a tesaře. Tak si zajistíte další spokojeně prožitá léta v suchu a bezpečí Vašeho domova.

Pokrývačská firma Vám zajistí v případě renovace střechy kompletní rozebrání staré krytiny a demontáž starého krovu. Dále následnou montáž nového krovu, pokládku Vámi zvolené střešní krytiny a montáž svodů a okapů. Zkušení pokrývači Vám pomohou s volbou vhodné střešní krytiny do našeho podnebí. I u nás se běžně setkáváme s vichřicemi, prudkými dešti a zimními vánicemi. Krytina, stejně jako celý okapový systém pomáhají ochránit dům před vlivy tohoto nepříznivého počasí.

Na začátku prací se s Vámi zástupci firmy sejdou na místě rekonstrukce, posoudí stav střechy a navrhnou možná řešení oprav. Zpracují projektovou dokumentaci, finanční a časový plán prací. Nabídnou Vám na výběr barvy tašek, nejen oblíbenou červenou, ale také moderní šedou, hnědou či černou barvu. Postarají se o to, aby střecha ladila s ostatními doplňky domu, jako jsou okna a parapety. Stejně tak důležitou funkcí střechy je její tepelná izolace. Funkční izolace udržuje během zimy dům v teple, naopak v létě zajistí obyvatelům příjemné klima. Jestli je izolace poškozená, uniká zbytečně teplo z domu a zvyšují se Vám náklady na topení.

Pokud hledáte klempířství v Brně, oslovte naši firmu. Máme letité zkušenosti s rekonstrukcemi střech v Brně a blízkém okolí. Podle potřeb Vaší střechy Vám nabídneme oplechování komínů, vikýřů či balkonů. Pro zimní období Vám doporučíme plechové zachytávače sněhu. Zajistíme rádi Vaše spokojené bydlení v domě s novou, moderní a bezpečnou střechou.

Fotografie