Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

Hezká kuchyň, s.r.o. - nábytek na míru pro každý interiér, ať už se jedná o kuchyň, dětský pokoj, či třeba i kancelář. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

CNC krovy LIGNO RICHTER, s.r.o. - výroba CNC krovů na míru.

Svěřte rekonstrukci svojí střechy odborníkům

Střecha domu je jeho ozdobou, působí nejen jako ochrana obyvatel domu, ale také jako estetický doplněk. Pokud hledáte odborníky, kteří Vám pomohou s rekonstrukcí střechy, obraťte se na firmy, zaměstnávající kvalifikované klempíře, pokrývače a tesaře. Tak si zajistíte další spokojeně prožitá léta v suchu a bezpečí Vašeho domova.

Pokrývačská firma Vám zajistí v případě renovace střechy kompletní rozebrání staré krytiny a demontáž starého krovu. Dále následnou montáž nového krovu, pokládku Vámi zvolené střešní krytiny a montáž svodů a okapů. Zkušení pokrývači Vám pomohou s volbou vhodné střešní krytiny do našeho podnebí. I u nás se běžně setkáváme s vichřicemi, prudkými dešti a zimními vánicemi. Krytina, stejně jako celý okapový systém pomáhají ochránit dům před vlivy tohoto nepříznivého počasí.

Na začátku prací se s Vámi zástupci firmy sejdou na místě rekonstrukce, posoudí stav střechy a navrhnou možná řešení oprav. Zpracují projektovou dokumentaci, finanční a časový plán prací. Nabídnou Vám na výběr barvy tašek, nejen oblíbenou červenou, ale také moderní šedou, hnědou či černou barvu. Postarají se o to, aby střecha ladila s ostatními doplňky domu, jako jsou okna a parapety. Stejně tak důležitou funkcí střechy je její tepelná izolace. Funkční izolace udržuje během zimy dům v teple, naopak v létě zajistí obyvatelům příjemné klima. Jestli je izolace poškozená, uniká zbytečně teplo z domu a zvyšují se Vám náklady na topení.

Pokud hledáte klempířství v Brně, oslovte naši firmu. Máme letité zkušenosti s rekonstrukcemi střech v Brně a blízkém okolí. Podle potřeb Vaší střechy Vám nabídneme oplechování komínů, vikýřů či balkonů. Pro zimní období Vám doporučíme plechové zachytávače sněhu. Zajistíme rádi Vaše spokojené bydlení v domě s novou, moderní a bezpečnou střechou.

Fotografie