Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Jak mít kvalitní dům na klíč

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří touží po vlastním bydlení, ale mezi nabídkou domů, jste nenašli takový, který by se vám líbil a splňoval vaše požadavky na komfortní život v něm, řešením je nechat si postavit svůj dům. Díky tomu se vyhnete jakýmkoliv kompromisům a můžete si nechat zrealizovat váš sen tak, jak se vám líbí.

Nejdůležitějším krokem na cestě za splněným přáním je v tomto případě výběr spolehlivé stavební firmy. Kvalitní domy na klíč totiž nejsou vždy zrovna samozřejmostí. Jistě jste i vy byli na návštěvě u přátel, nedlouho po tom, co si jej dokončený převzali. A už tehdy se začínala objevovat problematická místečka, kterým byste se rádi ve svém vlastním domově vyhnuli.

Na zděné domy na klíč, aby vydrželi po dlouho dobu, musí být použité vhodné technologie a kvalitní materiály. Neméně důležité je, aby na celý proces stavby také dohlížel zkušený pracovník, který je opravdovým odborníkem. Pak můžete s důvěrou očekávat výsledek, který vás mile překvapí.

EcoDomy je stavební firma z Brna, kde působí. Specializují se především na výstavbu zděných nízkoenergetických a také pasivních domů na klíč. Takovou stavbu dokážou zrealizovat přesně podle vašich požadavků a vám předají domov, kterému zajistili nižší náklady na spotřebu energie. Takový rodinný dům je navíc šetrnější k přírodě než ostatní stavby, protože omezuje únik tepla. Společnost EcoDomy k výstavbě používá zásadně nové a ověřené technologické postupy a kvalitní osvědčené materiály. A tak jsou nízké tepelné ztráty samozřejmostí i pro jejich zděné domy na klíč. Vy tak získáte domov, který bude vysoce ekonomický a zároveň i ekologický. Jejich řemeslníci jsou zkušení a školení pracovníci, kteří vždy odvádí skvělou práci a tak si můžete být jisti, že i samotná výstavba bude v té nejlepší kvalitě. Samozřejmostí je u nich kompletní stavební servis. Mohou vám nabídnout návrhy již realizovaných staveb a zajistí pro vás projektovou dokumentaci. Perfektně umí udělat i zateplení fasád, a jsou odborníci na obkladačské práce v Brně a jeho okolí. Jsou ochotní vám kdykoliv poradit a najít pro vás vhodné řešení v stavebním oboru. Stačí zavolat.

Fotografie