Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

Hezká kuchyň, s.r.o. - nábytek na míru pro každý interiér, ať už se jedná o kuchyň, dětský pokoj, či třeba i kancelář. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

CNC krovy LIGNO RICHTER, s.r.o. - výroba CNC krovů na míru.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Zahradní architekt Brno - projektování a realizace zahrad v Brně a okolí.

Mytí podlahy a utírání prachu? Úklid kanceláře svěřte odborníkům

Zakládáte si firmu a chcete provozovat vlastní kanceláře nebo konferenční prostory? Kromě pravidelného placení nájmu byste se měli co nejdříve poohlédnout i po úklidové službě.

Možná považujete tuto položku za zbytečnou - s úklidem má ostatně zkušenost každý a občas utřít prach a zalít květiny zvládnete přece také. Pravidelný úklid toho ale obnáší mnohem více a možná se budete divit, kolik by vám zabral nakonec času a energie, kterou můžete věnovat práci.

Proč mít uklizeno

Úklid byste zároveň neměli podceňovat, pokud hodláte do vašeho sídla či na pobočku v budoucnu zvát obchodní partnery, zákazníky nebo třeba uchazeče o práci.

Špinavé a neuspořádané prostory je určitě nenadchnou a vám kvůli tomu může utéct cenná zakázka nebo člověk, který se mohl stát vynikajícím zaměstnancem. A v neuklizených prostorách se pravděpodobně bude hůře pracovat i vám!

Úklid každý týden nebo i častěji

Z toho důvodu se vyplatí najmout na úklid spíše profesionály, kteří mají s úklidem firemních prostor zkušenost. Úklidová firma zajití zametání a mytí podlahy, vysávání koberců, stejně tak se postará o utírání prachu, leštění nábytku, mytí oken či jiných skleněných ploch. 

Kromě toho se bude starat o vynášení odpadu a o mytí koupelen či toalet, tedy prostor, které denně používáte a kde by vám špína nejspíše vadila. Důležité je i pravidelné doplňování hygienických potřeb bez toho, abyste se o to museli jakkoliv starat.

Úklid si můžete objednat na týdenní bázi, pokud ale řešíte klíčový byznys, tak je možné nechat vaši kancelář uklízet i denně.

 

Fotografie