Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Přizvěte k údržbě zahrady po zimě odborníky

Pokud vlastníte pozemek a chybí Vám čas na jeho údržbu, zejména po zimním období, obraťte se na specialisty na zeleň. Navrhují a posléze zakládají zahrady, parky, veřejnou i interiérovou zeleň. Základem jejich práce je plán zahradního architekta, který přímo na míru pozemku navrhne řešení, jak jej nejlépe využít.

I po založení zahrady se mohou pracovníci odborné firmy stále starat o její funkčnost a údržbu. Podle schváleného návrhu založí trávník, budou jej pravidelně sekat, zařídí jeho provzdušnění a případné pískování. Veškerou péči, jako je sečení, hnojení a zavlažování trávníku Vám poskytnou nejen po zimě, ale během celého roku. Zbaví trávník mechu, plevele, a udrží ho v dobrém stavu. Zapojí do něj také závlahový systém.

Po vzájemné dohodě mezi majitelem pozemku a firmou začnou práce na zahradě terénními úpravami, kdy je občas nutné změnit rozvržení pozemku. Pro vybudování zahrady je mnohdy potřeba spousta materiálu a speciálního nářadí. Veškerou dopravu a odvoz odpadu a zeminy má na starosti firma.

Specializovaná firma bude také po dohodě s Vámi pečlivě kontrolovat stav stromů a křovin na pozemku, pravidelně je prořezávat a kácet. Vysadí nové stromy na dohodnutých místech. V zimě se postará o údržbu cest. Celý pozemek na Vaše přání ochrání vhodným plotem, zídkou, nebo pergolou. V zimním období se postará také o zimní zahrady v interiéru domu. Pro letní odpočinek Vám navrhne přívětivé místo např. s okrasnou skalkou v zahradě.

Jestliže zvažujete vybudování okrasné nebo užitkové zahrady, oslovte s důvěrou naši firmu. Specializujeme se na údržbu zahrad v Brně. Naši odborníci se s Vámi sejdou na místě realizace a domluví s Vámi časový i finanční plán založení zahrady. Poskytneme Vám rádi dlouhodobou péči o námi vybudovanou zahradní skalku, záhony, či posezení mezi zelení. Pro dlouhé letní dny a noci vybudujeme pro Vás i Vaše blízké místo pro odpočinek i zábavu.

Fotografie