Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Závlahové systémy zahrad

Pokud jste si založili novou zahradu, je velkým úkolem zajistit pro ni dostatek vody. Spoléhat se pouze na přírodní srážky nevystačí, ekonomicky výhodné je pořídit si závlahový systém. Automatická závlaha zahrady dodá úrodě potřebnou zálivku včas, a Vy tak získáte jistotu, že jak rostliny, tak trávník nebudou trpět suchem.

Závlahový systém lze nastavit na čidlo srážek, takže i ve Vaší nepřítomnosti bude zahrada zalitá. Další možností je nastavení závlahy do nočních hodin, kdy je menší výpar vody. Takto uspoříte čas oproti ručnímu zalévání. Cílená zálivka poskytuje efektivní řešení, voda nebude zbytečně odtékat a Vy tak ušetříte prostředky za vodu.

Rostliny i zeleň dostanou díky pravidelné závlaze optimální vláhu a budou zdravější i plnější v květu. Jak zelenina, tak květiny budou díky pravidelné péči ve výborném stavu.

Závlaha Vám také ušetří mnoho času, který byste obětovali ručnímu zalévání a hlídání počasí. Návrh závlahového systému je důležitý pro následnou funkci, je tedy důležité zahrnout do něj všechny podmínky a terén zahrady. Je tedy nutné každou závlahu řešit individuálně, podle rozložení zahrady.

Jestliže hledáte pro svoji zahradu optimální řešení závlahy, obraťte se na naši firmu Zahradnická firma Skoupý, specializujeme se na závlahové systémy v Brně a okolí. Postaráme se o přesný návrh řešení Vaší závlahy, přímo na místě navrhneme a spočítáme plán závlahy, a následně také odbornou montáž. Montáž samozřejmě provedou odborníci, proškolení na závlahové systémy. Poté Vám vysvětlí veškeré funkce a způsob nastavení. V případě potřeby pro Vás zajistíme odborný servis a případnou výměnu všech komponentů.

Vaše zahrada se tak stane pro Vás místem odpočinku a relaxace po práci a také soukromým místem pro setkávání s rodinou a přáteli, v příjemném prostředí rozkvetlé zeleně.

Fotografie