Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Zajímavé projekty

Když nechcete do domova důchodců

22. 5. 2023

Dle posledních průzkumů 9 z 10 seniorů do domova důchodců nechce, a přesto jsou tato zařízení plná. Je pochopitelné, že se v domově důchodců nemusí cítit úplně dobře, není to místo pro každého. Mohou se tam cítit nesvobodní. Mohou trpět pocity, že se skutečně octli na sklonku života a dny začaly postrádat smysl. Zvláště pak jsou-li ještě v dobré kondici, a tak úplně nepotřebují využívat všech dostupných služeb pomoci při denních úkonech, může se jim zdát, že jsou na takovém místě neprávem a úplně zbytečně.

Dopisování neztratilo na popularitě ani dnes

6. 9. 2022

Dopisování s někým cizím máme spojeno s minulostí, přesto však existují dopisovací kluby i dnes. Nemusíte se však omezovat na papír a poštovní známky. S rozvojem internetu je možné dopisování i přes sociální sítě nebo různé tematické seznamky. Najděte si nové přátele z celého světa nebo si dopisujte o svých koníčcích.

Prodlužte si sezónu pěstování díky skleníku ze starých oken

16. 6. 2022

Nemáte peněz nazbyt, ale uvažujete o novém skleníku? A co si ho zkusit postavit sami za zlomek ceny? Využijte vyřazená okna a vdechněte jim nový život. Ušetříte spoustu peněz a ještě se zachováte ekologicky. Navíc skleníky z oken vypadají osobitě a můžete si jejich konstrukci přizpůsobit svým potřebám.

Komunitní bydlení jako trend dnešní doby

14. 1. 2022

Ačkoliv je komunitní bydlení trendem tohoto století a zároveň bude velmi zasahovat i do budoucnosti, bylo tu vždy. Pod pojmem komunitního bydlení si představíme společné bydlení několika lidí, které nesvazuje jakýkoliv příbuzenský či partnerský stav. Jedná se o lidi, pro které je prioritní snížit náklady na život.

Projekt NA VACKOVĚ zabodoval! Čím zaujal?

31. 10. 2016

V Praze se realizuje hned několik developerských projektů ve snaze uspokojit vysokou poptávku po novém moderním bydlení. Na většině není nic výjimečného. Jedná se o běžné bytové domy, které nabízí „tuctové“ byty. Chcete-li více a očekáváte, že váš nový byt bude mít moderní dispozice a nabídne vysoký komfort bydlení, musíte pátrat. Jeden z výjimečných projektů vzniká NA VACKOVĚ a překvapuje hned v několika ohledech!