Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Projekt NA VACKOVĚ zabodoval! Čím zaujal?

V Praze se realizuje hned několik developerských projektů ve snaze uspokojit vysokou poptávku po novém moderním bydlení. Na většině není nic výjimečného. Jedná se o běžné bytové domy, které nabízí „tuctové“ byty. Chcete-li více a očekáváte, že váš nový byt bude mít moderní dispozice a nabídne vysoký komfort bydlení, musíte pátrat. Jeden z výjimečných projektů vzniká NA VACKOVĚ a překvapuje hned v několika ohledech!

Prestižní lokalita není jediné lákadlo 

V rámci projektu NA VACKOVĚ vznikají nové byty na Žižkově, tedy v jedné ze stabilně nejžádanějších lokalit. Žižkov je svéráznou čtvrtí, nabízí typický velkoměstský život a je současně i místem, kde se bude velmi líbit rodinám s dětmi. Staví se v okolí ulice Olgy Havlové. Z místa je to kousek do krásných parků a současně i na MHD a pražské výpadovky.

Nedaleko jsou obchody, restaurace, bary, školky i lékaři. Nové byty lákají nejen tím, že se nachází na jednom z nejlepších míst. Rezidenti ocení i jejich koncepci. V projektu vyroste celkem 5 bytovým domů (2 budovy již stojí, mají čísla popisná a brzy se do nich budou moci majitelé nastěhovat). Domy jsou rozmístěny tak, aby mezi nimi vznikla klidová zóna a současně v takové vzdálenosti, aby lidé měli soukromí, i když si zrovna užívají pohodu na balkoně. Postaveno bude celkem 331 bytů. Bydlení na Praze 3 uspokojí singles, kterým stačí malometrážní byty 1+kk nebo 2+kk, i rodiny s dětmi, připraveny budou i prostorné 4+kk.

Enormní zájem trvá

Projekt NA VACKOVĚ má jeden rekord. Byty v budově A, která je jednou z již zkolaudovaných, byly vyprodány už letos v únoru. Tedy rok od přepokládaného předání bytů novým majitelům. Zájem o nové byty Praha trvá i nadále. Jestliže nadchly i vás, podívejte se na byty.navackove.cz. Najdete zde kompletní informace o projektu a kontakt na realitní makléřku. Využít můžete i kontakt na hypotečního poradce, který pomůže vyřešit financování. Pokud se do vyřizování hypotéky budete pouštět na vlastní pěst, podívejte se na tento článek. 

 

Fotografie