Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Jak by měl vypadat pokojíček pro dvouleté dítko

Jak by měl vypadat pokojíček pro dvouleté dítko

Vaše děťátko za krátko oslaví druhé narozeniny. Už to není vaše malé miminko, ale pomalu se z něj stává osobnost, které je třeba přizpůsobit také dětský pokojíček. Právě ve dvou letech obvykle začíná období, kdy je dítě stále více fyzicky aktivní. Svět již neobjevuje pouze očima a ústy, ale snaží se všude vylézt, dosáhnout, dostat. Dokáže si vzít stoličku, aby se dostalo k vypínači, a pak zběsile bliká, dokud mu v tom nezabráníte vy nebo prasknutá žárovka. A z toho plyne, že jej zkrátka nemůžete nechat nikde bez dozoru, protože by si jinak mohlo ublížit. Tento poznatek vede rodiče k tomu, že se snaží dům nebo byt maximálně zabezpečit a minimalizovat riziko nějakých zranění. A z toho je třeba vycházet právě, i pokud plánujete pokoj pro dvouleté dítě.

Formující se osobnost vašeho dvouletého potomka bude plesat radostí, bude-li mít svůj vlastní koutek, který má jen samo pro sebe. Pokojíček takového mrňouska by měl být především bezpečný. Je dobré se tedy vyvarovat nábytku s ostrými hranami a nestabilním kouskům, ze kterých by mohl snadno spadnout. Naopak můžeme doporučit k nábytku kotvení ke stěně, aby se při jeho pokusech o šplhání všude možně, a věřte, že stačí okamžik, nepřevrhl. Taková zranění bývají ošklivá. Dopřát jim můžete stoleček a židličku, které si zas naopak mohou stěhovat podle libosti. Aby se v pokoji cítili dobře, vymalujte jej nějakou příjemnou barvou a klidně použijte i samolepky. Na podlahu spíše než koberec volte parkety, ať nemusíte řešit roztoče.

A kde koupit bezpečný nábytek, který myslí na potřeby těch nejmenších? Nejlepší službu udělá dětský pokoj na míru. Woodtech.cz bude tou pravou volbou. Jejich doménou je výroba nábytku na zakázku a díky svým zkušenostem vědí, jak připravit dětem pokojíček s nábytkem, který nepřináší riziko zbytečných úrazů ani pro ty nejmenší. Na míru podle vašich přání a požadavků vám vyrobí kouzelné obligátní vybavení jako je postýlka, šatní skříň, stoleček a židle, ale i malý gauč a praktickou knihovničku. Stačí vyslovit vaše přání.

Fotografie