Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Dveře a vše k nim

Jak vybrat ty pravé posuvné dveře

14. 9. 2022

Pokud jste právě ve fázi rekonstrukce nebo stavby domu, tak možná přemýšlíte, jaké dveře vyberete. Dveře jsou poměrně dominantním prvkem v interiéru, proto jejich výběr nepodceňte. Dnes se zaměříme na posuvné dveře, které vypadají velmi elegantně, moderně a dokážou změnit perspektivu celé místnosti.

Jak vybrat stylové dveře do každého interiéru

16. 8. 2022

Vybavujete novostavbu nebo zrovna rekonstruujete? Snažíte se doladit každý detail a přemýšlíte i o úplných drobnostech. Možná už máte naplánovanou barvu koberce a polštářků na sedačku, ale přemýšleli jste už o dveřích? Málokdo si totiž uvědomuje, že jde o poměrně výrazný interiérový prvek, který není radno zanedbat.

Jak vybrat bezpečnostní vchodové dveře

4. 5. 2022

Dveře jsou vstupní branou do vašeho domova. Bohužel jsou také vstupní branou pro zloděje a další nevítané návštěvníky. Zvýšit svoji bezpečnost a zajistit si klidnější spánek můžete pomocí bezpečnostních dveří, které lupiče zastaví. Ne všechny bezpečnostní dveře jsou však opravdu bezpečné. Jak vybrat ty pravé, si prozradíme v dnešním článku.

Jak si vybrat zámkaře

31. 3. 2022

Takový zámkař, je jako lékař. I toho má každý z nás jednoho, svého osobního, za kterým jde, potřebuje-li pomoct se zdravím. Ten vás důvěrně zná a tak by měl nejlépe rozumět tomu, proč vás trápí případné zdravotní problémy. Podobně by to mělo být i se zámečníky. Přece nechcete kdekomu odhalit, jaké bezpečnostní dveře používáte a jak to u vás doma funguje, co se zabezpečení týká.