Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Zahradní škůdci

Bylinkami proti škůdcům v zahradě

21. 6. 2022

Každý pěstitel se těší na bohatou úrodu. Vrásky mu však mohou nadělat četní škůdci, kteří výnos značně snižují. Pokud se u vás škůdci objeví, tak je na čase je zlikvidovat. Pro příště však můžete zkusit důmyslnou symbiózu různých druhů bylin a zeleniny, které odpuzují hmyz.

Jak se nenásilně zbavit kun

4. 5. 2022

Kuny jsou roztomilé šelmičky, které nám sice vyčistí sklep či půdu od myší, ale nadělají spoustu nepořádku a pokud se usídlí v autě, tak mohou překousat kabely. Zbavit se kun nenásilnou formou vyžaduje trpělivost, ale když na to půjdete chytře, tak se odstěhují jinam.

Jak se zbavit mšic

9. 3. 2022

Mšice jsou nevítaným společníkem rostlin. Nejenže jsou nevzhledné, ale rostlinám také škodí. Zbavit se jich není vůbec jednoduché. Zakročit je třeba co nejdříve a možná ani nebudete muset sáhnout po chemických prostředcích.

Jak se zbavit mandelinek?

30. 12. 2021

Mandelinka je jedním z nejznámějších zahradních škůdců a hrozbou každého pěstitele brambor, rajčat, lilků a jiných plodin, které se vyjímají velkými stonky se šťavnatými zelenými listy. Mandelinka je poměrně nápadná, díky žlutému zbarvení s černými pruhy na krovech. Přestože se tito brouci živí zpravidla pouze listy a stonky, pro úrodu jsou velkou hrozbou. V tomto článku si povíme, jak na tyto škůdce chytře vyzrát s pomocí chemikálií, ale i přírodních produktů.

Jak vyhrát válku proti slimákům

3. 3. 2016

Válku se slimáky, neboli plzáky španělskými, snad nelze ani vyhrát. Pokud však nechcete, aby vám zlikvidovaly úrodu zeleniny a obtěžovaly vás na každém kroku vždy po dešti nebo při ranní a večerní rose, musíte se o to alespoň pokusit.