Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Okna a vše k nim

5 tipů, jak vybrat okna pro rodinný dům

25. 8. 2022

Okna na domě plní spoustu důležitých funkcí, proto musí být praktická. Na druhou stranu jsou velmi výrazným prvkem a ovlivní vzhled celého domu. Pojďme se dnes podívat na výběr oken z té méně praktické stránky. Podívejme se na to esteticky.

Vdechněte dřevěným oknům nový život

19. 4. 2022

Máte-li doma dřevěná okna, tak dříve či později budou potřebovat váš zásah. Můžete je vyměnit nebo zrenovovat. Vsaďte na osvědčené dřevo a prodlužte jejich životnost. Bohatě se vám odmění svou krásou a jedinečnými vlastnostmi.

Jak na mytí oken?

6. 1. 2022

Mytí oken je jedna z nejnáročnějších a nejméně oblíbených domácích prací. Vyžaduje si ideální načasování a pořádnou dávku trpělivosti a času. V dnešním světě plném moderních technologií si však tuto několikahodinovou práci můžete výrazně zkrátit. Výrobci domácích spotřebičů přišly hned s několika druhy pomocníků na mytí oken.

Doma jako v přírodě s bezrámovými okny

2. 5. 2021

Stále více z nás touží po životě v souladu s přírodou. Tendence propojit obytný prostor a přírodu, které splynou v jedno, jsou viditelné ve všech moderních návrzích našeho bydlení současné architektury. Požadavkem je světlo, otevřenost a prostor bez hranic. Panoramatické pohledy jsou tím, po čem toužíme. A právě to nám umožní bezrámová okna.

Co si zjistit o dodavateli před koupí plastových oken?

19. 7. 2016

Chcete pro svůj domov vybrat vhodná plastová okna, ale bojíte se nekvalitního dodavatele? Obzvlášť u plastových oken se lidé bojí, že zvolí okna s nekvalitní rámy, které zežloutnou, nebo že materiál nebude dobře izolovat. Zaměřme se tedy na to, podle čeho zvolit správnou firmu a kvalitní produkty. Pokud nemáte přátelé či známé, na jejichž rady a doporučení byste se mohli plně spolehnout, nezbývá vám nic jiného, než si najít ideálního prodejce sami.

Nejsou žaluzie jako žaluzie, které jsou nejvhodnější?

17. 3. 2016

Okenní žaluzie mají jako svůj hlavní účel zastínění interiéru před slunečními paprsky a zatemnění interiéru, aby obyvatelé nebyly po rozsvícení vystaveni zvědavým pohledům zvenčí. Pro tyto účely jsou vhodné jak vnitřní, tak venkovní žaluzie, které plní navíc funkci zabezpečovací.