Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Nábytek

Noční stolek, aneb proč by tento nábytek neměl chybět ani ve vaší ložnici?

Ložnici v prvé řadě tvoří postel. Nedílnou součástí by však měl být i další nábytek, který celý prostor nejen doplní, ale postará se i o uložení věcí. Jedním z praktických kousků, který byste určitě při zařizování ložnice neměli opomenout, je noční stolek. Jaké jsou jeho benefity a proč si i na výběru tohoto typu nábytku dát záležet, vám prozradíme v dnešním článku.

 

Vyplétaný nábytek aneb druh, který se opět vrací do módy

Přemýšlíte, jak ozvláštnit vaši domácnost a hledáte originální a netradiční kousek? Co takhle sáhnout po vyplétaném nábytku? Na trhu existuje nepřeberné množství druhů a typů, které krásně doplní každou místnost. Od košů, taburetů až po samotná křesla. Stačí si jen vybrat konkrétní prvek. Aby vaše rozhodování bylo snazší, představíme vám, jaké typy vyplétaného nábytku jsou nyní hitem a jak je vkusně zakomponovat do vašeho interiéru.

Výběr jídelního stolu není jen o designu. Jde o mnohem více

Stůl není už dávno jen prostor na jídlo, ale místo, kde se setkává celá rodina. Není proto radno jeho výběr podceňovat, ale naopak vybrat ten nejlepší možný. Rozhoduje spousta faktorů od materiálu až po jeho tvar. Věnujte nákupu pozornost a vyberte si stůl, který bude nejen dominantou vaší domácnosti, ale i místem, kde budete rádi trávit čas.

Jak vybrat ty nejlepší poličky

Poličky jsou pomyslnou třešničkou na dortu při nakupování nábytku. Velké skříně, komody a šatníky poberou ty největší věci, ale potřebujete také místo na drobnosti a dekorace. Tím pravým místem jsou samozřejmě poličky, které jsou sice malé, ale jejich výběr rozhodně nepodceňujte. I samotné poličky totiž mohou složit jako zajímavý designový prvek.

Jaký nábytek vám v koupelně nesmí chybět?

Koupelna je zvláštní místnost, která v sobě snoubí praktičnost a styl. Pro mnohé jde jen o místnost na osobní hygienu a nepřikládají jí větší význam. Jiní ji berou jako oázu klidu, kde si po celém dni dopřejí relaxaci. Ať už je pro vás koupelna čímkoliv, tak si zaslouží praktický a stylový nábytek.

Jak vybrat vhodný psací stůl

U psacího nebo kancelářského stolu trávíme spoustu času. Aby vás ze sezení nebolela záda a práce šla od ruky, tak potřebuje ergonomický psací stůl, který bude vyhovovat vaší postavě. Nepodceňujte výběr psacího stolu, protože právě tento kus nábytku rozhodne o tom, jestli vás budou bolet záda.

Jak vybrat postel pro dva

Kvalitní postel je ústředním bodem každé ložnice. Na posteli se rozhodně nevyplatí šetřit, protože ji nekupujete na rok. V současné době je na trhu spousta velikostí i materiálů postelí, takže si vybere opravdu každý. Jak vybrat tu pravou postel, vám poradíme v dnešním článku.

Jak zmodernizovat starý nábytek

V dnešní spotřební době jsme si zvykli vyhazovat starý nábytek a kupovat nový ve chvíli, kdy se nám okouká. Tomu mnohdy odpovídá samotná kvalita nábytku. Jinak je tomu u starších kousků, často po prarodičích. No jo, ale jak z nich udělat pěkné moderní doplňky? Na to se teď podíváme.

Jak pečovat o sedací soupravu?

Koupili jste si před nedávnem do bytu novou sedačku a chcete, aby vám opravdu dlouho vydržela a vypadala stále jako nová? Pak nezapomínejte na její pravidelnou údržbu, díky které prodloužíte její životnost a zachováte vzhled. Každá sedací souprava, nehledě na materiál, by měla být alespoň jednou ročně odborně vyčištěna a ošetřena. Dvakrát máte-li malé děti či neposlušné domácí mazlíčky.

Na co myslet při výběru zahradního nábytku?

Zahrada je neodmyslitelnou součástí každého rodinného domku či chaty. Je to kousek přírody, na kterém se rádi scházíme v letních měsících se svou rodinou a přáteli a pořádáme oslavy, odpolední posezení u kávy a všemožné jiné sešlosti, které k létu prostě patří. Abychom si však sluníčko a naše blízké mohli pořádně vychutnat, měli bychom zahradu či terasu vybavit pohodlným a pěkným zahradním nábytkem. Jaký nábytek pořídit?

Renovace dřevěného nábytku omladí celý interiér

Někdo si potrpí na starožitný nábytek, ze kterého dýchá atmosféra starých časů. Ovšem i na obyčejném starším nábytku můžeme obdivovat fortel zručných řemeslníků.