Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Levné bydlení v Praze

Směňte své dovednosti za bydlení

27. 9. 2022

Bydlení ve velkých městech se stává drahou záležitostí. Naštěstí spolu se zdražováním přichází na řadu i méně tradiční formy ubytování. Spolubydlení je prakticky standardem, ale takzvané barterové bydlení je poměrně novinkou. Pojďme se na něj podívat podrobněji, protože rozhodně stojí za zmínku.

Levnější bydlení v Praze? Co třeba hostel?

19. 7. 2022

V současné době jsou ceny ubytování ve větších městech vyšponované do nepředstavitelné výše. Mnoho lidí hledá levnější alternativu, jak by mohlo za bydlení ušetřit. Pokud netoužíte po spolubydlení nebo stěhování za město, tak zkuste méně tradiční pronájem v hostelu nebo hotelu.

Ušetřete na nájmu – najděte si spolubydlícího!

14. 3. 2022

Ceny nájemného stále rostou a spousta lidí hledá cestu, jak na bydlení ušetřit. Pokud se vám nechce hledat menší byt v levnější lokalitě, tak si zkuste najít spolubydlícího. Takzvané komunitní bydlení je na vzestupu. Ušetříte pár peněz a ještě možná potkáte nové známé.

Bydlet v Praze je prvním krokem k vybudování úspěšné kariéry

23. 1. 2020

Je jistě pravdou, že životní úroveň ve větších okresních nebo krajských městech stále roste, ale při porovnání s naší metropolí zjistíme, jak velké možnosti mají opravdová centra evropského formátu. Kulturní vyžití je na výborné úrovni a začala tu nejedna velká kariéra – byznys se totiž v Praze domlouvá snad nejsnadněji v republice.

Hledáte levné bydlení v Praze? Jde to i bez realitky!

30. 9. 2016

Máte namířeno do Prahy a trápí vás vysoké ceny pronájmů? A když už narazíte na přijatelné podmínky, šanci na cenově dostupné bydlení pohřbí realitka, která si účtuje vysokou provizi? Můžete si vzít půjčku, ale pak ve finále zaplatíte ještě více. Anebo se poohlédněte po novém bytě bez realitky – vyhnete se tak provizi a ušetříte nemalou částku. Pokud máte pocit, že na vás žádné bydlení za slušnou cenu nezbylo, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde ho najdete!