Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Stavba domu

Jak vybrat betonovou stěrku

Vstupujeme do éry moderního stavebnictví, kde se betonové podlahy stávají stále populárnější volbou. Betonové stěrky nabízejí nejen odolné povrchy, ale také estetické výhody a flexibilní možnosti. Při výběru správné betonové stěrky pro váš projekt je však důležité mít na paměti několik klíčových faktorů.

Novinky mezi dřezy Schock pro rok 2023

Granitové dřezy Schock pro rok 2023 jsou ještě barevnější. Můžete se seznámit s novou barvou Cristadur Green Line Ivy. 

Lité podlahy

Plánujete rekonstrukci nebo se naopak stěhujete do novostavby? Toužíte po ideálním řešení, které bude stát na kvalitních základech, díky kterým budete moci proměnit vaše bydlení na domov?

Vyzrajte na praskliny ve stěnách

Praskliny a trhliny ve zdech jsou nejen neestetické, ale také vyvolávají otázky ohledně bezpečnosti. Kam až trhlina zasahuje? Jde o povrchový defekt nebo o hlubší problém? Dnes se společně podíváme, proč trhliny vznikají a jak snadno poznáte nebezpečné trhliny. Také si prozradíme, jak s trhlinami naložit.

Bezrámová okna

Zbožňujete ničím nerušený výhled na rozkvétající jarní přírodu kolem sebe? Rádi pozorujete okolní svět při obyčejně neobyčejných každodenních činnostech, kterými jsou například vaření, čtení oblíbené knihy nebo třeba popíjení lahodné čerstvě namleté kávy?

Jak na terénní úpravy kolem domu

Terénní úpravy kolem domu jsou velmi důležitou součástí výstavby a rozhodně se do nich vyplatí investovat čas i peníze. Spousta lidí se zaměřuje jen na stavbu samotnou a terénní úpravy berou jako druhořadou činnost, to je však velká chyba.

Jak mít kvalitní dům na klíč

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří touží po vlastním bydlení, ale mezi nabídkou domů, jste nenašli takový, který by se vám líbil a splňoval vaše požadavky na komfortní život v něm, řešením je nechat si postavit svůj dům. Díky tomu se vyhnete jakýmkoliv kompromisům a můžete si nechat zrealizovat váš sen tak, jak se vám líbí.

Zateplení fasády

Uvažujete, jak by ještě bylo možné snížit náklady na provoz bytového domu? Zateplení střechy a fasády je jistě jedna z možností, díky které ušetříte na nákladech za vytápění.

Výhody a nevýhody rodinných domů na klíč

Postavit dům může být náročnější, než se na první pohled zdá. Nejde totiž jen o samotnou stavbu, ale zároveň i o spoustu dalších věcí, které vyvstanou na povrch teprve později. K tomu, aby váš dům později prošel kolaudací, je třeba dodržet množství parametrů, mnohdy mít povolení k povolení a v neposlední řadě je třeba také vědět, jak se samotnou stavbou postupovat.

Jak často je vyžadován servis u tepelných čerpadel?

Možná si kladete otázku, zda je vůbec nutné řešit servisování tepelného čerpadla. Ideální tepelné čerpadlo je samozřejmě bezporuchové a vůbec nevyžaduje vaši pozornost. Ideální je však máloco, a proto je potřeba, abyste nezapomínali ani toto zařízení ve svém domě.

Jak vybrat dřevěnou podlahu?

Hloubáte nad tím, jakou podlahu byste chtěli ve svém domově? Neuspěchejte to, ale raději si vše pořádně promyslete. Na toto své rozhodnutí budete koukat každý den. A zvolíte-li podlahu dřevěnou, bude těch dní mnoho.

Zvolte výstavbu rodinného domu na klíč

Rodinný dům je pro většinu z nás jistota klidného, rodinného bydlení. Pokud plánujete výstavbu domu, zvažte variantu výstavby domu na klíč. Správně zvolená stavební firma Vám zajistí dobré podmínky pro vyřízení formalit na úřadech, vypracování projektu i konečnou stavbu. Zaměstnanci stavební firmy Vám poradí také s vyřízením hypotéky.