Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Úklid kanceláře

Ekologický úklid kanceláře

3. 8. 2022

S rozvojem moderní doby jsme začali vyrábět mnoho účinných látek, které zbavují nečistot a vyčistí kde co. Bohužel ve většině případů nejde o šetrné prostředky. Někteří citlivější jedinci mohou mít s konvenčními úklidovými prostředky problémy, protože jim vadí parfemace nebo jim dráždí pokožku. Pokud máte ve svém okolí někoho takového, tak se domluvte na ekologickém úklidu.

Perfektně čisté koberce rozzáří vaši kancelář

31. 5. 2022

Pokud máte kancelář pokrytou kobercem, tak dříve či později budete muset řešit jejich čištění. V průběhu času se do koberců zanese špína, prach a určitě dojde i na nějakou nehodu s jídlem či nápojem. Perfektně čisté koberce jsou nejen krásné, ale také vypovídají něco o vás, proto se věnujte vzhledu kanceláře stejně tak, jako vašim službám.

Tipy na organizační doplňky

3. 11. 2021

Máte v kanceláři uklizeno? Ne, ale rádi byste, jen bojujete s místem? Vybrali jsme pro vás několik tipů na organizační doplňky, které využijete nejen v kanceláři a díky kterým budete mít během chvilky uklizeno.

Mytí podlahy a utírání prachu? Úklid kanceláře svěřte odborníkům

20. 9. 2016

Zakládáte si firmu a chcete provozovat vlastní kanceláře nebo konferenční prostory? Kromě pravidelného placení nájmu byste se měli co nejdříve poohlédnout i po úklidové službě.

Možná považujete tuto položku za zbytečnou - s úklidem má ostatně zkušenost každý a občas utřít prach a zalít květiny zvládnete přece také. Pravidelný úklid toho ale obnáší mnohem více a možná se budete divit, kolik by vám zabral nakonec času a energie, kterou můžete věnovat práci.