Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Dětské pokoje

Boj s místem aneb malý dětský pokoj

Dětský pokoj je pro dítě důležitým prostorem. Je to jeho útočiště a místo, kde tráví většinu svého volného času, a proto by se zde mělo cítit komfortně a příjemně. Z hlediska funkčnosti pokoje je však nutné, aby místnost splňovala určité náležitosti. Kromě postele je důležitý dostatečně velký pracovní stůl, prostor na uložení věcí a v neposlední řadě místo na hraní. Pokud máte velké pokoje nic není problém, ale jak se vypořádat s touto výzvou v případě menších pokojů? Snadno! Důležité je dodržovat pár základních pravidel, kterými vás nyní provedeme.

 

Bezpečnost na prvním místě aneb jak připravit domov pro dítě

Očekáváte přírůstek do rodiny nebo je vaše malé miminko již zvídavé batole? Pak je nejvyšší čas zabezpečit nejen dětský pokoj, ale i ostatní místnosti. Přece jen doma trávíme s dětmi většinu času, a proto je vhodné myslet na jejich bezpečí. I zdánlivě obyčejné věci a vybavení mohou být nástrahou a mnohdy stačí jen okamžik nepozornosti. Není však nutné propadat panice! Stačí dodržet pár zásad, které jsme pro vás sepsali v dnešním článku.

Jak zařídit pokoj pro více dětí

Plánujete více dětí, ale pokojíček máte k dispozici pouze jeden? Nebo už děti máte, ale s jejich růstem roste i potřeba na vybavení pokojíčku? Lze vůbec vybavit jeden pokoj pro více dětí odlišného pohlaví, věku či zájmu? Nic není nemožné, stačí zařizování vhodně promyslet!

Pohádkové spaní – vymalujte strop v dětském pokoji

Dětský spánek je pro tělo velmi důležitý. Malé děti potřebují regeneraci a odpočinek stejně jako dospělí. Ne každé dítě však spí do růžova, ale trápí jej noční můry nebo nespavost. Zkuste udělat pár změn v dětském pokojíčku a možná se situace obrátí k lepšímu. Pojďme se podívat, jak zpříjemnit dětem spaní a z nudného stropu vytvořit něco kouzelného.

Jak by měl vypadat pokojíček pro dvouleté dítko

Vaše děťátko za krátko oslaví druhé narozeniny. Už to není vaše malé miminko, ale pomalu se z něj stává osobnost, které je třeba přizpůsobit také dětský pokojíček. Právě ve dvou letech obvykle začíná období, kdy je dítě stále více fyzicky aktivní. Svět již neobjevuje pouze očima a ústy, ale snaží se všude vylézt, dosáhnout, dostat. Dokáže si vzít stoličku, aby se dostalo k vypínači, a pak zběsile bliká, dokud mu v tom nezabráníte vy nebo prasknutá žárovka. 

Jak naučit dítě půjčovat hračky

Každý rodič se ze svého dítěte snaží vychovat slušného člověka. Začlenění se do společnosti je jedním z důležitých aspektů života, proto je důležité naučit dítě vycházet s dalšími dětmi i dospělými. Možná někdy nastane situace, kdy se dítě nebude chovat podle všeobecných představ. Jednou takovou situací může být neochota půjčovat hračky. Co s tím dělat, si prozradíme v dnešním článku.

Uspořádejte dětský pokoj díky organizérům

Uklidit dětský pokoj je někdy boj s větrnými mlýny. Přimět děti k úklidu je základem úspěchu, proto se jim snažte uklízení zpříjemnit a zjednodušit. Máme pro vás skvělý tip, díky kterému bude vše srovnáno na svém místě během několika chvil.

Zařízení dětského pokoje: nebojte se zapojit děti

Zařízení pokoje je velká věc, do které můžete zapojit i starší děti. Nechte je podílet se na výběru důležitých prvků, aby se jim v novém pokoji dobře žilo. Správně zařízený prostor ovlivní soustředění i spánek jeho obyvatel. Jak na to, se podíváme v dnešním článku.

Jak zařídit pokoj pro miminko

Nastávající maminky dostávají před porodem chuť hnízdit a vytvořit pro svého potomka pokojíček snů. Na tom samozřejmě není nic špatného, ale v zápalu příprav a hormonů můžete na něco zapomenout nebo to naopak přeženete. Co opravdu miminko potřebuje, se dozvíte v dnešním článku.

Jak vyzdobit stěny dětského pokoje

Máte doma malého raubíře nebo plánujete miminko a těšíte se, jak mu vyzdobíte stěny dětského pokojíčku? Nejste zrovna zdatnými malíři a hledáte způsob, který zvládne každý? Připravili jsme pro vás několik typů.

Budujeme dětský pokoj

Dětský pokoj je kouzelná místnost, kterou lze proměnit ve veselý ráj hraček, džungli plnou exotických zvířátek i v oblohu plnou ptáků a letadel. Zanechat dětský pokoj jako nezajímavou místnost bez nápadu, to by byl hřích.