Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Jak zařídit pokoj pro více dětí

Plánujete více dětí, ale pokojíček máte k dispozici pouze jeden? Nebo už děti máte, ale s jejich růstem roste i potřeba na vybavení pokojíčku? Lze vůbec vybavit jeden pokoj pro více dětí odlišného pohlaví, věku či zájmu? Nic není nemožné, stačí zařizování vhodně promyslet!

Dětský pokoj na míru ušetří starosti i finance

Pokud zařizujete pokoj pro více dětí, nejlepší variantou je dětský pokoj na míru. Pokud se bude zabývat návrhem interiéru opravdový profesionál, dokáže vykouzlit pokoj s nejvyššími užitnými vlastnostmi a ušetří vám spoustu starostí i financí. Ptáte se jak je to možné? Kvalitní návrh a zpracování pokoje může růst s vaším dítětem a nebude potřeba v průběhu let nábytek vyměňovat. Zkušený interiérový návrhář dokáže navrhnout nestárnoucí pokojíček, který bude plně funkční pro vaše děti až do období dospívání. Úspora starostí bude tkvít především v chytře zvolených místech pro úložné prostory. Díky výrobě na míru lze vyplnit i atypické prostory, které by jinak zůstaly nevyužity.

Co je v pokoji pro více dětí nejdůležitější?

Dle interiérových návrhářů ze společnosti Invida, kteří se zabývají tvorbou dětských pokojů na míru v Praze a Českých Budějovicích je nejdůležitější obsáhnout potřeby všech dětí, které budou pokoj užívat. Nesmí zde dojít k upřednostnění nebo upozadění potřeb některých z dětí. Toto může být při zařizovaní bez odborníka pro mnohé rodiče velký problém. Další věcí, která je obtížná pro řešení bez využití nábytku na míru, jsou úložné prostory a místo pro spánek. Děti mají spoustu hraček, které se s jejich růstem mění za jiné a často přibývají. Při volbě dětského pokoje na míru lze tyto potřeby spojit a vytvořit kvalitní místo pro spánek se zakomponováním úložných prostorů s maximálním využitím místa. Každý dětský pokoj by měl být hlavně příjemným prostorem pro trávení času. Tohoto lze dosáhnout pomocí vhodně zvolených dekorací, které odborník dokáže vytvořit pro více dětí najednou a lze je i přizpůsobit stárnutí dětí. Poslední věcí, kterou je důležité zmínit je vyslyšení představ každého z dětí i představy rodičů. Vždy lze vytvořit vhodný kompromis, aby byl spokojen každý ze zainteresovaných účastníků.

Plusy dětského pokoje na míru

  • úspora času, starostí a financí
  • vytvoření nestárnoucího pokojíčku
  • konzultace a využití zkušeností odborníka
  • grafický návrh
  • maximální využití prostoru
  • vytvoření bezpečného prostředí
  • naplnění potřeb každého z dětí
  • atypické tvary či náročnější design

Zajímá vás ještě něco dalšího?

Neváhejte kontaktovat společnost Invida, která se zabývá tvorbou dětských pokojů na míru v Praze a Českých Budějovicích.

Fotografie