Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Jak si vybrat zámkaře

Takový zámkař, je jako lékař. I toho má každý z nás jednoho, svého osobního, za kterým jde, potřebuje-li pomoct se zdravím. Ten vás důvěrně zná a tak by měl nejlépe rozumět tomu, proč vás trápí případné zdravotní problémy. Podobně by to mělo být i se zámečníky. Přece nechcete kdekomu odhalit, jaké bezpečnostní dveře používáte a jak to u vás doma funguje, co se zabezpečení týká.

Zámkaře vybírejte pečlivě

Stejně tak pečlivě, jako vybíráte doktora, který by měl rozumět své profesi a umět vám pomoci, tak byste se měli věnovat i výběru zámkaře. Podle čeho ale vybrat spolehlivého odborníka na nouzové otevírání dveří nebo i nouzové otevírání aut?

Koncesní listina

Určitě by měl mít koncesní listinu k výkonu poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Koncese poskytuje jakousi prestiž v oboru. Díky ní může daný zámečník nabízet skutečně odborné služby, kterým odpovídají i metody otevírání a šetrná řešení problémů spojených s otevíráním zámků. Ve většině případů je takový zámkař schopný otevřít většinu dveří i vozidel bez poškození. Při zamčených dveřích vždy volí ten nejšetrnější způsob jejich otevření tak, aby nepoškodil ani kování, ani zámek. Taktéž vám dokáže vyrobit náhradní klíče. Zvláště k otevření trezoru už je pak potřeba skutečně zkušený odborník na zámky. Zde je obecně jejich možnost nedestruktivního otevření o něco menší. Ale správně zvolený zámkař si poradí s většinou z nich.

Koncesní listina odkazuje k projektové, montážní i kontrolní činnosti, k údržbě a opravám elektronických poplachových a zabezpečovacích systémů.

Skutečně profesionální zámečník pro Brno a okolí je zajisté Jan Hanák. Ačkoliv správným označením je v tomto případě zámkař, běžně se tento pojem zaměňuje se slovem zámečník a používají se obě varianty. To ale nic nemění na tom, že se na Jana Hanáka můžete obrátit s jakýmkoli problémem, který se týká klíčů a dveří. Když zavoláte jeho pohotovost, zajistí vám prakticky okamžitou pomoc. Umí to i s úschovnými objekty jako jsou trezory. Otevře vám dveře, ale i vozidlo. Díky jeho zkušené práci ušetříte spoustu zbytečných výdajů za nevyhnutelné opravy, v případě, že byste se zámek pokoušeli zdolat sami. Přijede kdykoliv a zaplatit za vaši záchranu můžete i platební kartou.

Fotografie