Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Díky pojištění majetku můžete získat zdarma také pojištění odpovědnosti

Majetkové pojištění, to není pouze pojištění nemovitosti nebo domácnosti. Existuje celá řada dalších druhů pojištění, které mohou být v mnoha ohledech užitečné. Jsou tady často rizika, která si na první pohled neuvědomujeme, ale pokud proti nim nejsme pojištění, může nás to vyjít draho.

Přemýšleli jste například někdy nad tím, že by se vám v určitých životních situacích mohlo stát, že poškodíte cizí majetek? V takovém případě za vás pojišťovna může zaplatit škodu. Musíte však mít to správné pojištění. Něco si k tomu tématu řekneme právě v následujícím článku.

Sjednávejte pojišťovací produkty chytře

V rámci majetkového pojištění si můžeme pojistit rodinný dům, byt v osobním vlastnictví nebo třeba kancelářské prostory. Můžeme si pojistit také domy nebo byty ve výstavbě. Pokud navíc využijete některých zajímavých nabídek, které kombinují pojištění majetku a odpovědnosti, třeba nabídku od ERGO pojišťovny, můžete získat právě pojištění občanské odpovědnosti zdarma. Není to pouze odpovědnost za škody, které můžete způsobit vy, ale třeba také vaše domácí zvířata. Je však potřeba se vždy dívat na případné výjimky, na co se pojištění nevztahuje. V případě domácích zvířat jsou to zpravidla psi, které je nutno připojistit zvlášť. Na druhou stranu si však můžete toto pojištění sjednat:

  • Bez spoluúčasti
  • S jednotným limitem pro plnění
  • S celosvětovou platností

Pojištění, které vás nic nestojí

Kromě toho, pokud je takto pojištěn jeden člen rodiny, třeba v případě zmiňované ERGO pojišťovny jsou zároveň pojištěni všichni členové domácnosti. Pojištění odpovědnosti za škodu je tedy zajímavý balíček, který můžete získat v rámci jiného pojištění. Pokud je takové pojištění nabízeno zdarma ve vztahu k jinému produktu, o který máte primárně zájem, určitě není důvod jej nevyužít, případně rozšířit dle individuálních potřeb.

Fotografie