Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

Hezká kuchyň, s.r.o. - nábytek na míru pro každý interiér, ať už se jedná o kuchyň, dětský pokoj, či třeba i kancelář. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

CNC krovy LIGNO RICHTER, s.r.o. - výroba CNC krovů na míru.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Zahradní architekt Brno - projektování a realizace zahrad v Brně a okolí.

Bydlet v Praze je prvním krokem k vybudování úspěšné kariéry

Je jistě pravdou, že životní úroveň ve větších okresních nebo krajských městech stále roste, ale při porovnání s naší metropolí zjistíme, jak velké možnosti mají opravdová centra evropského formátu. Kulturní vyžití je na výborné úrovni a začala tu nejedna velká kariéra – byznys se totiž v Praze domlouvá snad nejsnadněji v republice.

Proč potom nemít zázemí právě zde, když nechybí kromě občanské vybavenosti ani parky a místa oddechu plná zeleně? Vždyť právě takový styl bydlení je dnes moderní a líbí se nejen mladým lidem, čerstvým absolventům, kteří přemýšlejí o rodině.

Zázemí, na které se můžete opravdu spolehnout

Cílem každé mladé rodiny je mít nejprve prostorný byt, teprve po splnění tohoto předpokladu je možné přemýšlet o dalších věcech. Atraktivní projekt Na Vackově je příležitostí pro mladé páry, které už rodinu zakládají nebo teprve o něčem podobném uvažují. Bude zatím stačit jednopokojový byt nebo chcete až pět prostorných pokojů?

Různorodé možnosti, záleží pouze a jen na představě budoucích majitelů! Elegantní a vzdušné byty, například s lodžií nebo předzahrádkou, a především efektivně využitým prostorem – každý metr čtvereční se přeci počítá! Výhodou této části Prahy 3 je zejména dostatek zelených ploch, kde si můžete po práci odpočinout a zahnat tak únavu z náročných povinností. Pokud jde o kulturu, restaurace a další možnosti zábavy, nudit se rozhodně nebudete!

Zajištění financování nemusí být složité…

Nabízí se i výhodná hypotéka, díky níž bude financování podobného bydlení o poznání jednodušší. Bez poplatků a složité administrativy, osmnáct let zkušeností na trhu, snaha najít řešení přímo na míru, i to je jistě plus! Cílem je rychlé jednání, které bude v souladu s platnými paragrafy – a právě toho se vám dostane…

Fotografie