Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Co si zjistit o dodavateli před koupí plastových oken?

Chcete pro svůj domov vybrat vhodná plastová okna, ale bojíte se nekvalitního dodavatele? Obzvlášť u plastových oken se lidé bojí, že zvolí okna s nekvalitní rámy, které zežloutnou, nebo že materiál nebude dobře izolovat. Zaměřme se tedy na to, podle čeho zvolit správnou firmu a kvalitní produkty. Pokud nemáte přátelé či známé, na jejichž rady a doporučení byste se mohli plně spolehnout, nezbývá vám nic jiného, než si najít ideálního prodejce sami.

Důležité informace jsou základ

Na internetu dnes můžete sehnat všechno, tak proč ne dodavatele oken? Stačí pouze napsat vhodná klíčová slova, která vám najdou firmy přímo z vašeho okolí. Recenze vám mohou hodně prozradit, proto se na ně pečlivě zaměřte.

Pokud je to možné, informujte se o možnosti navštívení prodejny, kde by vám s vhodným výběrem jistě poradili. Rozhodně nekupujte nic bez předešlé konzultace s odborníkem dané firmy.

Nezapomeňte se také optat na vytvoření cenové nabídky a zjistěte si, zda k prodeji oken provádějí také montáž a následný servis.

Taktéž záruka je důležitým kritériem výběru. Dnešní renomovaní prodejci nabízejí záruku minimálně 5 let, proto raději nekupujte nic s nižší záruční lhůtou.

Stínicí technika

K oknům budete potřebovat také žaluzie či rolety, které vám poskytnou ochranu před slunečním zářením a zajistí potřebné soukromí. Na trhu můžete vybírat mezi různými druhy žaluzií. Mezi nejčastější volbu patří horizontální žaluzie.