Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Doma jako v přírodě s bezrámovými okny

Stále více z nás touží po životě v souladu s přírodou. Tendence propojit obytný prostor a přírodu, které splynou v jedno, jsou viditelné ve všech moderních návrzích našeho bydlení současné architektury. Požadavkem je světlo, otevřenost a prostor bez hranic. Panoramatické pohledy jsou tím, po čem toužíme. A právě to nám umožní bezrámová okna.

Bezrámová okna a velkoformátová zasklení jsou tedy jednoznačně trendem moderní doby. Vývoj technologie pro jejich výrobu a montáž je navíc činí stále kvalitnějšími a dostupnějšími.

Prémiové realizace prosklených stěn, kde neuvidíte žádný, a když už, tak naprosto minimální, rámeček nabízí také společnost Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. Tak jako většina firem nabízí bezrámové provedení oken, kdy se jedná spíše o zapuštění okenního rámu do ostění, parapetu a nadpraží. V tomto případě je viditelná přiznaná část rámu, povětšinou jde o zasklívací lištu. Dokážou však mnohem víc. Zrealizují u vás skutečné plnohodnotné bezrámové okno, kdy nebudete muset volit žádné kompromisní řešení.

Pochopitelně jejich okna odpovídají současným požadavkům na moderní architekturu, a také technickým normám pro dostatečnou tepelnou izolaci. Jsou estetické a zároveň funkční. Fixní okna lze napojit a kombinovat se všemi jejich hlinkovými systémy, tedy posuvnými a balkonovými dveřmi, ale i s klasickými vstupními dveřmi a okny. Speciální kategorií jsou pak posuvné portály a HS portály s bezrámovou pevnou částí. Obvodové rámy pevné části jsou zcela ukryté v podlaze, ostění a nadpraží. Tím se fixní část portálu právě stává bezrámová a u vás doma tak vznikne velmi zajímavý designový prvek. Pokud je váš vkus minimalistický, můžete si vybrat provedení Panoramatický design. Díky nim lze zrealizovat i zasklení ve výšce celého podlaží s optimální tepelnou izolací.

Pokud chcete mít doma bezrámová okna, která propojí váš interiér s přírodou venku, řešení se pro vás určitě najdete na Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. Pomohou vám s výběrem, tak aby realizace odpovídala vašim představám. I vy můžete mít krásný, moderní a elegantní výhled z každé místnosti.

Fotografie