Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Beton v kuchyni

„Vždyť se to nedá jíst, je to tvrdé jako beton!“ Tak to určitě nerada slyší každá kuchařka nebo kterýkoliv kuchař ve své kuchyni. Ale to, že beton do kuchyně nepatří, není úplně tak pravda. Taková kuchyňská linka v barvě betonu, dokáže neskutečně podtrhnout originalitu vašeho domova. Nebo beton v podobě pracovní desky. Je velmi odolný ne jen vůči teplu, ale také vůči poškrábání a v kuchyni dokáže vykouzlit moderní vzhled s jemně industriálním nádechem. Zkrátka a dobře, beton je moderním materiálem, který stále více získává na své oblibě. A mnohem častěji na něj můžeme narazit právě v kuchyni.

I vy byste doma rádi měli originální a přitom praktický prostor, ve kterém by se vám hravě vařilo? Přemýšlíte nad tím, co by se vám líbilo a jaký design byste měli zvolit? Na beton můžete vsadit na beton.

Nejčastěji, jak už bylo zmíněno, se používá pro výrobu pracovní desky. Kromě neobvyklé krásy, tak dostanete do své kuchyně i velmi odolný materiál. Betonové kuchyně vždy budou vypadat moderně. A pokud máte rádi trochu toho industriálního nádechu, budou tou pravou volbou i pro vás. Celé betonové kuchyňské linky mají skutečně působivý nádech s puncem originality, která působí osvěžujícím dojmem. Beton je považovaný za luxusní materiál, který má svou smyslnost. Využití betonu v kuchyni je ale zároveň také praktické. Může se pyšnit dlouhou životností a vysokou odolností.

Pokud ale přece jen máte strach, že by na vás beton mohl působit moc těžce, můžete jej odlehčit kombinováním s jinými materiály. Je to jednoduché. Skvěle se k němu hodí sklo, různé kovové prvky, dokonce i dřevo, ale i rozličné barevné tóny a snad všechny květiny a mnohé moderní dekorace.

Ačkoliv by někomu mohl beton připadat příliš obyčejný materiál, ruce profesionála s ním dokážou udělat divy. Zaručeně si zamilujete jeho nadčasovost a odolnost. A vaše domácnost bude působit vždy moderním dojmem.

Kuchyňská linka z betonu jednoznačně podtrhne originalitu vašeho domova. Betonové pracovní desky jsou odolné. Není důvod váhat. Instalují se jako prefabrikáty, stejný způsob jako u žuly nebo mramoru. Je možné je probarvovat pigmenty a vytvářet v nich rozličné struktury. Beton ale můžete použít i pro prostor za pracovní deskou v podobě dekorativní betonové stěrky.

Myslíte, že i vám by se líbila betonová designová kuchyně? Švec beton s.r.o. vám ji rád zrealizuje. Každý prvek připravují na míru zákazníkovi, jen tak může zapadnout do celého interiéru a stát se zcela nezaměnitelným originálním kouskem. Rádi vám nabídnou komplexní řešení od návrhu až po dopravu a následnou instalaci. Vymyslí pro vás ne jen technické řešení, ale navrhnou i tu nejvhodnější povrchovou úpravu. Na odbornou konzultaci si je můžete zavolat klidně k vám domů vy tak nebudete mít vůbec žádné starosti.

Fotografie