Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Bezpečnostní vchodové dveře

Dveře jsou samozřejmě nedílnou součástí každého příbytku i firmy. Často jsou tím prvním, co nás na domě zaujme. Ať už v dobrém, či špatném smyslu slova. Vchodové dveře tvoří bariéru mezi vnějším prostředím a naším domovem. Měli bychom je tedy vybírat především s ohledem na jejich bezpečnostní kvality. I když tomu tak často není, přece jen si o důležitých prvcích povíme.

Bezpečnostní dveře musí být především vyrobeny z kvalitního masivního materiálu. Levný plast případné zloděje nebo agresory neodradí a už vůbec nezastaví. Proto jsou takové dveře zpravidla těžké a působí už na první pohled solidně. Pravdou je, že většina zlodějů už dnes nepracuje se sekerou či jiným sečným nástrojem, spíše se orientují na odemykání zámků pomocí paklíčů. I tomuto typu nájezdu však bezpečnostní dveře odolají. Jsou totiž vybaveny zámky s několika západkami, které jsou rozmístěné po celém obvodu dveří a navíc k nim pasuje bezpečnostní klíč s mnoha ochrannými prvky, které paklíče nejsou schopny napodobit. Pokud by vám ani tato opatření nezajistila klidné spaní, je možné na dveře nainstalovat ještě přídavný zámek nebo třeba bezpečnostní řetízek.

Stále ještě existuje dost lidí, kteří vybírají dveře především podle designu či nízké ceny. Přitom dnes už není nutné volit kompromis mezi vzhledem a bezpečností, neboť trh nabízí bezpečnostní dveře ve stejných designech, jako běžné interiérové. Běžně vidíme na vchodových dveřích i skleněné prvky a výplně, takže dveře působí vzdušně a ještě prosvětlí tmavou předsíň, pokud je to potřeba. Mnoho hobby marketů nabízí vchodové dveře za velmi nízké ceny, často zlomkové v porovnání s cenami specializovaných firem. Zde je dobré velmi pečlivě zvážit, zda vám úspora skutečně stojí za to, neboť nízká cena odráží nižší kvalitu.

Dobrá firma se bude snažit vyjít maximálně vstříc vašim požadavkům, vše s vámi prodiskutuje a najde nejvhodnější řešení. Takové firmy pracují s kvalitními a prověřenými dodavateli a zaměstnávají schopné a osvědčené řemeslníky. Kombinace těchto dvou atributů zajistí vaši naprostou spokojenost a hlavně ten pocit bezpečí, který je k nezaplacení.

Fotografie