Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Elektronický záchranný systém – Vaše jistota

Elektronický záchranný systém, EZS, Vám zajistí kontrolu nad Vaším domovem, či soukromou firmou. Za použití IP kamer můžete mít přehled o dění v interiéru i exteriéru, a na dálku sledujete bezpečí svých blízkých, nebo svého majetku. Obraťte se na odborníky na bezpečnostní zařízení, poskytnou Vám cenné rady a připraví Vám EZS na míru.

Odborná firma má přehled, kam je dobré umístit jednotlivé kamery tak, aby pokryly hlídaný prostor. Můžete si tak být jisti, že jste udělali maximum pro ochranu zboží, zaměstnanců, či rodiny. IP kamery spolupracují s aplikací pro chytré telefony a tablety, čímž Vám poskytnou vzdálené sledování. Kamery se vybírají přímo podle typu střežených míst, může jít o detailní pohled, kdy využijeme kameru s vysokým rozlišením, nebo stačí orientační pohled s kamerou s nižším rozlišením. Kamery mohou mít také infra přísvit, který při setmění aktivuje infra LED diody. Kamery mají vlastní kabel na napájení a pro video. Ke kameře patří také záznamové zařízení, které ukládá vše na disk. Další možností je přenos na kontrolní monitor ostrahy objektu. Při zapojení kamer do EZS mohou kamery vyvolat poplach při nežádoucím pohybu, zapnout osvětlení a podobně. Získáte tak dokonalý hlídací systém a díky tomu přehled o dění na svém pozemku.

Pokud hledáte firmu zaměřenou na prodej zabezpečovací a domácí techniky, oslovte s důvěrou naše zaměstnance. Máme letité zkušenosti s instalací zabezpečovacích systémů, s protipožární signalizací, s kamerovými a střežícími systémy a s mnoha dalšími zabezpečovacími prvky. Poradíme Vám, jak co nejlépe zabezpečit Vaši firmu, jaké jsou vhodné komponenty pro Vaši provozovnu, tak abyste si udrželi přehled nad děním ve firmě. Získáte jistotu, že jste pro bezpečný chod podniku, nebo domácnosti, udělali maximum.

Fotografie