Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Krásné a zdraví prospěšné bytové jádro zajistí odborníci na rekonstrukce bytových jader

Už jste ze svého bytu opravdu nešťastni? Postrádá svoji funkčnost a styl? Těšíte se spíše kamkoliv jinam, než domů? Je načase s tím něco udělat!

Starší byty jsou mnohdy poznamenány nekvalitním bytovým jádrem a nevzhledným stylem, který je pro příjemné bydlení dnes již nepřijatelný. Původní bytová jádra nemají dlouhou životnost a oplývají množstvím problémů. Na vině je nekvalitní umakartová konstrukce, která snadno podléhá vzdušné vlhkosti a stěny se krabatí a plesniví. V tomto případě je nezbytná výměna bytového jádra za nové, které je vyráběno z kvalitního materiálu a výše zmíněná rizika nenese.

Ptáte se, jakým způsobem celý proces probíhá? Zkušená stavební firma Vám nejprve nastíní možnosti a vhodné kroky při rekonstrukci přímo ve Vašem případě. Po likvidaci starého bytového jádra Vám nabídne kompletní paletu služeb, které zajistí vytvoření nového funkčního bytového jádra - zednické, malířské, podlahářské, instalatérské a další práce spojené s rekonstrukcí. Celý proces trvá obvykle kolem dvou týdnů.

Nejen při rekonstrukci bytového jádra, ale i při rekonstrukci jednotlivých nefunkčních částí bytu, je optimální svěřit práci odborníkům. Oprava stěn, zateplení, pokládka nové podlahy nebo oprava staré podlahy, instalatérské práce, výmalba se díky zkušeným pracovníkům stane rychlejší a efektivnější variantou obnovy Vašeho bytu. Můžete odpočívat nebo aktivně trávit svůj volný čas, zatímco tým odborníků bude zajišťovat správnost celé rekonstrukce.

Pokud Vás trápí jakýkoliv problém týkající se funkčnosti podstatné součásti Vašeho bytu, již se dále netrapte a svěřte svá přání odborníkům s dlouholetou praxí na rekonstrukce bytů a bytových jader v Brně. Fungující bydlení a svěží styl podle Vašich představ Vám jistě zvednou náladu a konečně budete mít důvod těšit se domů, do svého nového harmonického prostoru.

Fotografie