Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Okna pro Váš domov

Pokud hledáte dodavatele nových oken pro Váš domov, oslovte odborníky v oboru, firmy, které se zaměřují na osazení oken, zimních zahrad a dveří. Jejich specialisté Vám poradí, jaký typ oken je vhodný pro Vaši nemovitost, vzhledem k jejímu stylu, stavu domu a blízkému okolí. V současnosti je na trhu na výběr mnoho materiálů k výrobě oken, nejčastěji vídáme oblíbená dřevěná, praktická plastová a odolná hliníková okna.

Nová okna Vám zaručí úsporu nákladů na topení a zajistí Vám jejich vysokou užitnou hodnotu. Záleží na Vás, jaký typ si vyberete tak, aby se hodil do interiéru i exteriéru domu a doplnil jeho design. Také musíte zvážit technické parametry, s čímž Vám pomůže proškolený personál specializované firmy. O okna je potřeba se starat, promazávat je, seřizovat a udržovat v dobrém stavu. Jen tak vydrží desítky let dobře sloužit celému domu. Kromě vizuální stránky vybíráme také kvalitní materiály, dobře izolující, které pomohou zabezpečit dům proti krádežím a nepřízni počasí.

Nejžádanějším typem oken jsou dnes plastová okna, díky tomu, že spojují dostupnou cenu s dobrými technickými vlastnostmi. Zaručí Vám dlouhou životnost a snadnou funkčnost a ovládání.

Velmi populární jsou dřevěná euro okna, díky jejich přírodnímu designu. V interiéru domu působí hřejivým dojmem a hodí se k zařízení pokojů. Dřevo je dobrý izolační materiál a podstatně snižuje náklady na vytápění.

Často využívaná jsou také dřevohliníková okna, která propojují dřevo s hliníkem. Okenní rám je dřevěné okno s hliníkovým obkladem zvenku, čímž zaručí výhodu obou materiálů. Díky hliníku jsou tato okna bezúdržbová a dobře odolávají nepřízni počasí. Záleží také na zasklení oken a armatuře. Hliník je velmi odolný, jeho povrch se změní odstínem práškového povlaku a tím je umožněno nabízet mnoho odstínů barev. Dřevohliníková okna mají vyšší prodejní cenu, ale nabízejí kvalitu a bezpečí.

Jestliže zvažujete koupi nových oken ve městě Brně o okolí, neváhejte se na nás obrátit. Poradíme Vám s výběrem vhodných materiálů pro Váš dům, zajistíme dodávku oken a profesionální montáž. S našimi okny Váš dům prokoukne.

Fotografie