Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Použití praktických litých podlah v interiéru Vašeho domova

Zvažujete rekonstrukci svého domu či bytu, nebo plánujete novostavbu a řešíte právě, jakou použít podlahu do místností?  Rádi bychom Vám představili aktuální hit v našem zednickém oboru, a sice lité podlahy v domácnosti. Tento materiál, dříve používaný hlavně pro průmyslové objekty, si v současnosti razí cestu i do rodinných domů a bytů. Uživatele zaujme pro svůj strohý industriální styl a snadnou údržbu a architekti oceňují jeho tvůrčí svobodu. Pokud Vás lité podlahy zaujaly, obraťte se s důvěrou na naši firmu, máme se zednickou prací zejména v Brně letité zkušenosti a vezmeme to s Vámi pěkně od podlahy!

Lité podlahy používáme při naší zednické práci jako základ, na který se dále pokládá nášlapný povrch, dlažba či plovoucí podlaha. Při realizaci litá podlaha ušetří náklady a čas. Vytváří se technikou lití a získáte díky ní dokonale rovný povrch. Je také kompatibilní s moderními technologiemi, skvěle se hodí pro podlahové vytápění.

Hlavními výhodami litých podlah do interiéru jsou tedy rychlost, za 24 hodin se můžete po podlaze projít, za 5 dnů ji budete moci zatížit. Také je dokonale rovná, tzv. samovyrovnávací. A v neposlední řadě je za dobrou cenu, při aplikaci uspoříte za pracovní sílu. Při pozdějším provozu oceníte snadnou údržbu a dlouhou životnost litých podlah.

Co se týče materiálu, doporučujeme Vám na základě našich zednických zkušeností Anhydrit, v domácnostech použitelný bez omezení. Nehodí se pouze pod bazény či do prádelny, tam, kde je příliš vlhké prostředí. V koupelně však obstojí.

Pokud si přejete mít doma či ve firmě dokonalou podlahu, obraťte se na nás a naše zednické dovednosti prověřené lety prací v Brně a jeho okolí. Postaráme se, aby vaše litá podlaha vypadala jako zrcadlo a Vy jste tak měli dobrý základ pro další zařizování interiérů.

 

Fotografie