Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Přemýšlíte o rekonstrukci? Nechte si zpracovat kalkulaci předem

Každý byt si postupem času žádá různé opravy, někdy je potřeba provést i celkovou rekonstrukci, díky technickým parametrům, které po určité době nemusejí být již zcela v pořádku, či bezpečné. Rekonstrukce bytu provádíme od roku 2011 a to především v Praze a jejím okolí. Pokud je ale vaše bydliště dál, než za branami hlavního města, po vzájemné předchozí domluvě za vámi můžeme přijet potažmo kamkoliv.

Pro zahájení rekonstrukce bytu používáme tento postup: klient vyplní kontaktní formulář, na který do 24 hodin odpovíme a domluvíme si schůzku. Pro rekonstrukce bytu je vždy dobré, když tyto schůzky probíhají přímo v bytě, aby si naši řemeslníci mohli vše prohlédnout a připravit kalkulaci i časový plán prací.

Kalkulace postupně ukáže, kolik byste zaplatili za rekonstrukce bytu za jednotlivé materiály, kolik za práci a kolik za režii. Poté se dle standardního postupu podepisuje smlouva o dílo. V té je stanoven kromě rozpočtu také termín předání, který se nám v drtivé většině případů daří nepřekračovat. Pak již zbývá pouze samotná realizace rekonstrukce. Jakmile začne rekonstrukce bytu probíhat, klienta vždy průběžně informujeme, co je na který den naplánováno, aby měl přehled. Rekonstrukční práce se provádí v době, kdy je většina lidí v práci. Dbáme i na to, aby vám rekonstrukce bytu nepoškodila dobré sousedské vztahy.

Stavební povolení si rekonstrukce bytu nevyžaduje. To je třeba pouze v případě, že byste měnili účel prostoru (například z ubytovacích prostor na kancelářské). Častými dotazy je také to, kolik kompletní rekonstrukce stojí. Toto je vždy velmi individuální, odhadem se však dá říci, že se pohybujeme někde kolem 200 000 Kč.

Fotografie