Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Lité podlahy

Plánujete rekonstrukci nebo se naopak stěhujete do novostavby? Toužíte po ideálním řešení, které bude stát na kvalitních základech, díky kterým budete moci proměnit vaše bydlení na domov?

Lité podlahy lze realizovat ve většině interiérů a jsou tak vhodné pro rodinné domy, rezidenční domy, administrativní budovy, ale také třeba bazény či sportovní haly. Litá podlaha je skvělou volbou také pro všechny, kteří touží po podlahovém vytápění, tedy příjemném a funkčním prvku jakéhokoliv interiéru, který ocení nejedna domácnost. Není tedy divu, že lité podlahy jsou v současné době velmi oblíbené a hojně využívané.

Inteligentní podlaha

Lité podlahy jsou někdy označovány jako podlahy inteligentní, a to z toho důvodu, protože se jedná o povrch, který se vytváří technikou lití, díky které vzniká dokonale rovný a celistvý povrch beze spár a jakýchkoliv vzduchových bublin.

Litá podlaha je také skvělý základ pro další krytiny, kterými jsou například PVC, linoleum, plovoucí podlaha, dlažba a mnohé další. Pokud máte rádi minimalismus, můžete samozřejmě betonovou podlahu ponechat bez vrstvení další krytiny, dodáte tak interiéru na originalitě a dáte jí punc jedinečnosti.

Výhody lité podlahy v kostce:

  • ideální povrch pro systémy podlahového vytápění
  • vysoká odolnost, pevnost a dlouhodobá životnost
  • jednoduché, rychlé a kvalitní řešení podlah
  • samonivelační schopnosti (tj. dokonalé zatečení litého potěru kolem trubek)
  • široké spektrum využití (pasivní domy, novostavby, kancelářské prostory, bazény, technické budovy, domy v rekonstrukci aj.)
  • výhodná cena

Pokud hledáte spolehlivého partnera, který dokáže vytvořit dokonale rovný povrch, a to za použití zdravotně nezávadných materiálů – firma TOKAREX spol. s r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní řešení ve světě podlahových skladeb. Stačí si jen vybrat, která bude ta vaše!

Fotografie