Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život. 

Novinky mezi dřezy Schock pro rok 2023

Dřezy Schock se staly designovými objekty. Kuchyním, které slouží jako prostor pro setkávání všech členů domácnosti i s hosty, dodávají rozmanitost v prémiové kvalitě a dokonalé praktičnosti. Nebude velkým překvapením, že granitové dřezy Schock pro rok 2023 jsou ještě barevnější. Můžete se seznámit s novou barvou Cristadur Green Line Ivy. Tyto dřezy svou intenzivní tmavě zelenou barvou připomínají svěží lesy a keře. Perfektně se hodí k bobulovým odstínům, dřevu, ale také bílé barvě. A dokonale pasují k současnému trendu v interiérech – Urban Jungle. Dalším hitem bude klidná levandulová barva, která se výborně kombinuje se světlým dřevem, kamenem a dalšími decentními barvami. Trendy svěžím odstínem nových dřezů je také barva Muscari. Tento tmavomodrý vysoce módní tón podtrhne každý styl kuchyně. S ním nemůžete udělat chybu. Perfektně ladí ne jen se dřevěnými povrchy, ale také s těmi kamennými a dokonce i kovovými. Nepřehlédnutelná bude také módní barva Dusk – sivé a šedé tóny moderního stylu současnosti.

Barevné granitové dřezy ale nebudou jediným překvapením nového roku. Působivé je také multifunkční příslušenství z dílny Schock. Zatoužit můžete například po moderní silikonové odkapávací podložce na ochranu kuchyňské pracovní desky. Nebo vás třeba okouzlí multifunkční designová mobilní odkapávací podložka, kterou lze používat jak na dřezu, tak i vedle něj. Poslouží jako odkládací nebo odkapávací plocha na nádobí i houbičky. Další skvělou novinkou je také luxusní dřevěná krájecí deska anebo velmi praktická rohová miska na odkapávání nebo dokládání mycích potřeb.

Těšíte se na tyto novinky stejně jako my? Chcete, aby vaše kuchyň šla s dobou, a vy jste mohli využívat tyto praktické a přesto elegantní a vkusné pomocníky, které vám ulehčí a zpříjemní vaše každodenní fungování v kuchyni? Plánujete novou kuchyň, která se prostě bez našich nových barevných dřezů Schock neobejde? Víte, že jen s tím pravým dřezem bude dokonalá? Sledujte náš web. Všechny tyto okouzlující výrobky naleznete na našich stránkách granitovedrezyschock.cz. Novinky budou do sortimentu zařazeny v průběhu ledna a února 2023.

Fotografie