Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Zvolte výstavbu rodinného domu na klíč

Rodinný dům je pro většinu z nás jistota klidného, rodinného bydlení. Pokud plánujete výstavbu domu, zvažte variantu výstavby domu na klíč. Správně zvolená stavební firma Vám zajistí dobré podmínky pro vyřízení formalit na úřadech, vypracování projektu i konečnou stavbu. Zaměstnanci stavební firmy Vám poradí také s vyřízením hypotéky.

Profesionálové s Vámi projdou všechny detaily budoucí stavby, od prohlídky pozemku po domluvu výkopových a zemních prací. Pro dům vytvoří pevné základy, na kterých následně postaví hrubou stavbu domu. Veškeré činnosti pokryjí vlastními pracovníky firmy, zedníky, truhláři, tesaři, elektrikáři a dalšími. Zařídí bezpečné pokládky sítí, přípojek, kanalizace a v neposlední řadě funkční a bezpečnou střechu domu. V zařizování interiéru se s Vámi domluví na designu nových místností a jejich rozčlenění. Jednotlivé pokoje, koupelna s WC, kuchyně i šatna mohou být barevně sjednoceny tak, aby dům skutečně působil jednotným stylem. K dispozici dostanete vzorníky materiálů, barev a řemeslného provedení všech náležitostí, jako jsou koberce, dlažba, výmalba a zařizovací předměty. V okolí domu Vám zajistí výkopové práce pro základy bazénu, založení zahrady a jakékoliv další úpravy podle Vašich představ. Přistaví k Vašemu domu terasu, balkon i příjezdovou cestu.

Jestliže hledáte pro výstavbu rodinného domu v Brně zkušenou firmu, obraťte se na nás s důvěrou, máme s touto stavební činností bohaté zkušenosti. Naši zaměstnanci Vám se vším poradí a projdou s Vámi veškeré požadavky ohledně stavby domu. Domluví s Vámi časový a finanční plán prací, nabídnou možnost konečného vybavení interiéru domu. Na veškeré stavební činnosti máme zkušené odborníky, kteří pracují s nejmodernější technikou. Po skončení prací zajistí závěrečný úklid na stavbě a odvezou všechen vzniklý odpad. Postarají se o to, aby se Vám v novém domě od začátku dobře bydlelo.

Fotografie