Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Betonové opěrné zdi do Vaší zahrady

Opěrné zdi z betonu se vyznačují velkou odolností vůči klimatu, jsou prakticky bezúdržbové a mají neomezenou životnost. Osazení pohledových zídek do terénu je časově nenáročné a vytvořený plotový systém může být velmi variabilní. Jestliže uvažujete o zbudování opěrné betonové zdi, obraťte se na odborníky v oboru, kteří mají se zpracováním betonu zkušenosti.

Pro sjednocení oplocení zahrady, kdy musíte překonávat výškové rozdíly na pozemku, vybudovat bezpečné přístupy a schodiště, je vhodné naplánovat umístění betonových zídek dostatečně dopředu. Zídky je možné vybrat opěrné i volně stojící, a posléze je doplnit schody a palisádami. Na výběr je také barevná úprava betonu, pískový odstín, šedý odstín a mnohé další.

Dalším místem, kde najdou betonové opěrné zdi uplatnění, jsou dopravní stavby. Najdeme je všude kolem silnic, dálnic, kde zadržují hmotnost zeminy, ve které silnice stojí. Často také oddělují dvě části vozovky od sebe. V neposlední řadě jsou opěrné zdi využívány na parkovištích, kde můžete bezpečně zaparkovat i vedle skalního masivu, jenž je oddělený betonem. Také vodní stavby se neobejdou bez betonových zdí, využití najdou v korytech řek, či u vodních nádrží, kde odolávají tlaku vody.

Pokud hledáte specialisty na práci s betonem, oslovte s důvěrou naši firmu NESTSERVICE s.r.o. Naši pracovníci se Vám budou věnovat a projdou s Vámi veškeré detaily práce s betonem. Pronajímáme systémové bednění stěn, sloupů a stropů. Vyrobíme a navrhneme pro Vás atypické bednění na míru. Zpracujeme pro Vás projekt nasazení bednění včetně statického výpočtu. Naši odborníci Vám pomohou při montáži bednění na stavbě, s uložením výztuže i betonáží konstrukce. Díky betonu od nás vydrží Vaše stavba dlouhá léta, ať už plánujete zbudovat opěrnou zeď na soukromém pozemku, nebo větší stavbu pro svoje podnikatelské aktivity.

Fotografie