Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Bioklimatická pergola – komfort za každého počasí

Rádi byste co nejvíce svého volného času trávili ve své zahradě při posezení pod praktickou pergolou, ale máte strach, že v těch největších vedrech tam bude nedýchatelno anebo že vás vytopí přívalový déšť? Řešením je bioklimatická pergola. Ta vás ochrání před ostrým sluníčkem ale i studeným deštěm. Čím že je tak jedinečná?

Kromě toho, že se pyšní moderním designem a prvotřídní kvalitou, dokáže pokrýt mnohem větší prostor než látková markýza, ale hlavně vytvoří praktické zastřešení, které lze využívat po celý rok. A umožní vám tak vaši terasu či venkovní posezení využívat během celého roku. Bioklimatická pergola má totiž naklápěcí lamely a je bezúdržbová. Tyto lamely můžete zcela uzavřít nebo naklápět až do úhlu 150°. Právě díky tomu vás takováto pergola může ochránit za každého počasí a poskytnout vám tak kdykoliv komfortní posezení na vaší terase. Uzavřené lamely slouží jednoduše jako pevná střecha, nevadí jí ani silná vrstva sněhu. V případě horkého počasí jejich otevřením naopak zase docílíte příjemného proudění vzduchu.

V Zounekdesign.cz pro vás mají hliníkové pergoly Brustor, které můžou stát samostatně anebo se ukotví na fasádu domu. Vyrábí je na míru a jsou bezúdržbové. Navíc si k nim můžete vybrat z velkého množství příslušenství. Dokoupit lze rolety, led světla, přitápění, senzory a mnohé další. To vše udělá vaše posezení v zahradě ještě komfortnější a útulnější. Konkrétní typ střešního zastínění si vyberete sami. Vše může fungovat naprosto automaticky. Náročnější klienti si přijdou na své i pokud budou mít zájem vše doplnit o posuvný skleněný systém nebo vertikální rolety. Montáž však není vhodné provádět svépomocí. A tak raději požádejte jejich zkušené pracovníky, kteří ví, jak a co přesně nastavit. Celá montáž proběhne rychle a profesionálně, a hlavně pro vás naprosto bezstarostně. Podle velikosti zvolené pergoly vše zvládnou za dva, maximálně tři, dny. A vy už si pak jen budete užívat té pohody přímo u vás doma. Bioklimatická pergola Brustor vám poskytne takový komfort, jako jinde nenajdete.

Fotografie