Články & návody

Firmy pro Vás

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

Hezká kuchyň, s.r.o. - nábytek na míru pro každý interiér, ať už se jedná o kuchyň, dětský pokoj, či třeba i kancelář. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

CNC krovy LIGNO RICHTER, s.r.o. - výroba CNC krovů na míru.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Zahradní architekt Brno - projektování a realizace zahrad v Brně a okolí.

Kvalitní dřevěné přístřešky pro Vaši zahradu

Jestliže plánujete vyšperkovat Vaši zahradu pergolou nebo altánkem, zajistíte si tak další místo, kde se můžete část roku scházet se svými blízkými pod střechou, a přitom na čerstvém vzduchu. V letních měsících je zde možné grilovat, pořádat dětské oslavy nebo sledovat noční oblohu. V tom případě oslovte odborníky, kteří Vám stavbu ušijí na míru Vašim představám.

Dřevěné přístřešky se vyrábí z kvalitního jehličnatého dřeva, může jít nejen o posezení, ale také o prostory na uskladnění věcí, dřeva, pískoviště, nebo garážové stání. Díky altánu udržíte také kontakt s okolní přírodou, můžete pozorovat zvířata v zahradě, ptactvo, nebo hmyz, což jistě ocení nejen děti. Vzhledem k rozšiřujícímu způsobu práce z domova, je možné strávit také část dne v pergole jako v pracovně, a přitom venku. Přístřešek je vhodné vyzdobit květinami a keramikou, která bude odrážet Váš osobitý styl. V případě deště, nebo naopak při letním žáru, můžete zůstat schovaní a zároveň na vzduchu, v pěkném prostředí.

Pokud hledáte na zahradě místo pro úschovu sekačky a zahradního náčiní, nechejte si vystavit domek přímo na nářadí. Uskladníte do něj také kolo, dětské venkovní hračky, potřeby pro zvířata, a získáte jistotu, že budou ukryty před nečekanými projevy počasí.

Další využití dřevěných přístřešků bývá úschova automobilu. Auto je zde chráněno před krupobitím, sněhem a podobnými útoky zvenčí. Zvyšuje se tak jeho životnost a Vy víte, že je v bezpečí.

Jestliže hledáte tesařství v Brně, ochotné postavit pro Vás dřevěný přístřešek, obraťte se s důvěrou na naši firmu PILA ZAKŘANY s.r.o. . Máme vyškolené profesionály, kteří vymyslí a zprovozní stavbu přímo na míru Vaší zahradě, či dvoru. Sejdou se s Vámi na místě, proberou Vaše představy, zhodnotí možnost dopravy a výroby na míru. Domluví si s Vámi časový a finanční rozpis prací, a Vy se už můžete těšit na nové posezení v kruhu přátel, či rodiny, na zdravém vzduchu a přitom v soukromí.

Fotografie