Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Kvalitní dřevěné přístřešky pro Vaši zahradu

Jestliže plánujete vyšperkovat Vaši zahradu pergolou nebo altánkem, zajistíte si tak další místo, kde se můžete část roku scházet se svými blízkými pod střechou, a přitom na čerstvém vzduchu. V letních měsících je zde možné grilovat, pořádat dětské oslavy nebo sledovat noční oblohu. V tom případě oslovte odborníky, kteří Vám stavbu ušijí na míru Vašim představám.

Dřevěné přístřešky se vyrábí z kvalitního jehličnatého dřeva, může jít nejen o posezení, ale také o prostory na uskladnění věcí, dřeva, pískoviště, nebo garážové stání. Díky altánu udržíte také kontakt s okolní přírodou, můžete pozorovat zvířata v zahradě, ptactvo, nebo hmyz, což jistě ocení nejen děti. Vzhledem k rozšiřujícímu způsobu práce z domova, je možné strávit také část dne v pergole jako v pracovně, a přitom venku. Přístřešek je vhodné vyzdobit květinami a keramikou, která bude odrážet Váš osobitý styl. V případě deště, nebo naopak při letním žáru, můžete zůstat schovaní a zároveň na vzduchu, v pěkném prostředí.

Pokud hledáte na zahradě místo pro úschovu sekačky a zahradního náčiní, nechejte si vystavit domek přímo na nářadí. Uskladníte do něj také kolo, dětské venkovní hračky, potřeby pro zvířata, a získáte jistotu, že budou ukryty před nečekanými projevy počasí.

Další využití dřevěných přístřešků bývá úschova automobilu. Auto je zde chráněno před krupobitím, sněhem a podobnými útoky zvenčí. Zvyšuje se tak jeho životnost a Vy víte, že je v bezpečí.

Jestliže hledáte tesařství v Brně, ochotné postavit pro Vás dřevěný přístřešek, obraťte se s důvěrou na naši firmu PILA ZAKŘANY s.r.o. . Máme vyškolené profesionály, kteří vymyslí a zprovozní stavbu přímo na míru Vaší zahradě, či dvoru. Sejdou se s Vámi na místě, proberou Vaše představy, zhodnotí možnost dopravy a výroby na míru. Domluví si s Vámi časový a finanční rozpis prací, a Vy se už můžete těšit na nové posezení v kruhu přátel, či rodiny, na zdravém vzduchu a přitom v soukromí.

Fotografie