Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Dekorace v domácnosti okrasné i k užitku

Nástěnné dekorace

Každého napadne nejspíš obraz, ale pojďme se podívat i na alternativy, které zaplní zeď i bez fotek a obrázků.

 • Hodiny – na trhu se prodává nespočet hodin, ale pokud máte možnost zaplnit velkou plochu, podívejte se i na hodiny o větších průměrech. Vaše zeď ožije a jako bonus budete mít hodiny vždy na očích.
 • Lapače snů – lapač snů nemusí být jen nad postelí, kde pravidelně spíte a sníte. Můžete jej umístit nad sedací pohovku či křesla. Zútulní prostor a podle tradice pochytá veškeré zlé sny a myšlenky.
 • Nástěnky – můžete vybírat z řady druhů, například kovové nástěnky, které jsou ve tvaru čtverce. Můžete na ně zavěsit seznam úkolů, fotky i obrázky od dětí pomocí kolíčků.
 • Poličky – poličky pomůžou s organizací knih, dekorací i okrasných květin. Prostor náramně oživí a dodá mu krásu domova.

Policové dekorace

Policové dekorace nemusí být nutně takové, na které se práší. Dodejte dekoracím užitek.

 • Kasička – pořiďte si stylově dekorativní kasičku, která vám v následujícím roce zaplatí dovolenou. Například porcelánové prasátko
 • Lampička – stojící lampička je ideálním řešením pro dlouhé zimní večery, kdy se díváte na film. Tlumené světlo vám zpříjemní romantický večer.
 • Svíčky – svíčky jsou nejromantičtější dekorací. Díky své vůni, tlumenému světlu a designu dodávají atmosféře ten správný rozměr.
 • Květiny – dům či byt oživí a dodávají domovu příjemný pocit.
 • Knihy – na police odkládejte knihy, které ještě nemáte přečtené nebo je máte rozečtené. Když kolem polic projdete, ihned budete mít chuť si některou přečíst.
 • Zarážky knih na police – pořiďte si i designovou zarážku na knihy. Některé knihy samy o sobě nestojí, a proto je vhodné pořídit zarážku, abyste nemuseli knihy zvedat ze země.

Dekorace pro útulný dům či byt

 • Světýlka – těch není nikdy dost a dodávají teplo domova. Můžete je umístit na police, na schody, okolo krbu i okolo postele. A vždy, když projdete kolem, ucítíte uvolněnou atmosféru.
 • Koberečky – ideální pro vytvoření tepla domova. Podle stylu domova vyberte druh koberce. Můžete je umístit kamkoliv. K posteli, k sedací soupravě, k toaletě, k vaně. Samozřejmostí jsou i vchodové rohože, kde najdete plno stylů a typů.
 • Závěsy – moderním typem závěsů jsou blackout závěsy, které vytvoří naprostou tmu během okamžiku. Můžete vybírat z mnoha dekorů designů i délek.

Jaké doma máte dekorace? Mají veškeré dekorace nějaký užitek nebo máte většinou jen sběrače prachu? Zamyslete se nad vlastní domácnosti a vylaďte ji k dokonalosti. Zaujal vás náš článek? Podívejte se také na Originální doplněk kokedamu nebo Tipy na praktické dárky pro vaše nejbližší.

Fotografie