Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Perfektně čisté koberce rozzáří vaši kancelář

Proč investovat do profi čištění

Jak bylo zmíněno výše, tak zaneřáděné vybavení kanceláře nevzbuzuje v potenciálních klientech důvěru. Je jednou, jaké jsou vaše služby. Pokud klient jako první věc uvidí zaneřáděný flekatý koberec ve vaší kanceláři, tak klesnete na ceně.

Jde samozřejmě i o estetiku. Čisté a vzdušné prostředí je inspirativní a bude se vám mnohem lépe pracovat. Mnoho zaměstnanců uvádí, že velkou motivací k práci je příjemné prostředí, kde se cítí dobře. Zvedněte pracovní morálku sobě i svým podřízeným.

Koberce nejsou z hygienických důvodů nejlepší volbou, pokud je ve své kanceláři přesto chcete, tak je čistěte také z hygienických důvodů. Nánosy usazeného prachu a potenciální roztoči mohou působit dýchací obtíže alergikům, astmatikům a citlivějším jedincům.

Předejděte znečištění

Když necháte koberce vyčistit, tak rozhodně nechcete, aby se do týdne špína vrátila. Můžete zavést přezouvání v kanceláři, což ocení zejména ženy nosící vysoké podpatky. V létě ulevíte svým nohám a koberec vydrží déle čistý.

Umisťovat koberec do kuchyňky je špatný nápad. Nosí-li si zaměstnanci jídlo ke svým stolům, tak ani tam není dobré umisťovat koberec. Zaveďte pravidlo jedení mimo koberce. K jídlu bude vyhrazena kuchyňka, alespoň si zaměstnanci na chvíli odpočinou od práce, což také vede ke zvýšení pracovní morálky.

Jaké metody profíci používají?

Čistící chemie na koberce a čalounění, strojové čištění, průmyslové vysavače. To je jen malá část arsenálu profesionálních čistících firem. Nemá smysl investovat do tohoto vybavení, je totiž velmi drahé a při doporučené frekvenci čištění 2x ročně se vám peníze nevrátí.

Veškeré metody jsou bezpečné a nijak nezkrátí životnost koberce a nezmění jeho vlastnosti. Používaná chemie je zdravotně nezávadná a neublíží ani vám ani vašim zaměstnancům. Na přání lze koberce naparfémovat a prodloužit dojem čistoty po delší dobu. Aby koberec vydržel déle čistý, tak jej můžete nechat naimpregnovat.

Vyberte si nejlepší firmu

Profesionálních firem na čištění koberců naleznete na internetu spoustu. Stačí si zapnout internet a dle svých preferencí vybrat tu s nejlepšími recenzemi. Může jít o jednorázovou akci a dle spokojenosti můžete navázat dlouhodobou spolupráci.

Přečtěte si také Tipy na organizační doplňky a Jak na terénní úpravy kolem domu.

Fotografie