Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Rady pro vaše neobyčejné bydlení

Jak na bylinkovou zahrádku

19. 2. 2022

Bylinky dokážou každé jídlo posunout na úplně novou úroveň. Sušené nebo vakuované ze supermarketu se jim ani zdaleka nevyrovnají. Přitom vypěstovat si na zahrádce nebo za oknem čerstvé bylinky není vůbec těžké.

Jak vybrat postel pro dva

4. 2. 2022

Kvalitní postel je ústředním bodem každé ložnice. Na posteli se rozhodně nevyplatí šetřit, protože ji nekupujete na rok. V současné době je na trhu spousta velikostí i materiálů postelí, takže si vybere opravdu každý. Jak vybrat tu pravou postel, vám poradíme v dnešním článku.

Jak zařídit pokoj pro miminko

2. 2. 2022

Nastávající maminky dostávají před porodem chuť hnízdit a vytvořit pro svého potomka pokojíček snů. Na tom samozřejmě není nic špatného, ale v zápalu příprav a hormonů můžete na něco zapomenout nebo to naopak přeženete. Co opravdu miminko potřebuje, se dozvíte v dnešním článku.

5 tipů na levnou a zdravou snídani

25. 1. 2022

Spousta lidí považuje zdravý životní styl za drahý. Základní potraviny jsou přitom velmi levné a jejich zkombinováním získáte chutná jídla, která můžete pravidelně obměňovat. Správně nastavený zdravý jídelníček vaši peněženku určitě nezruinuje.

Drobné prvky, které promění domácnost

21. 1. 2022

Dům bez dekorací není úplný. Je to prostor bez osobnosti. Domov z něj udělají drobné dekorace, které o majiteli leccos napoví. Správnou volbou doplňků dotáhnete interiér k dokonalosti. Nenechte se však příliš unést, protože méně je někdy více.

Komunitní bydlení jako trend dnešní doby

14. 1. 2022

Ačkoliv je komunitní bydlení trendem tohoto století a zároveň bude velmi zasahovat i do budoucnosti, bylo tu vždy. Pod pojmem komunitního bydlení si představíme společné bydlení několika lidí, které nesvazuje jakýkoliv příbuzenský či partnerský stav. Jedná se o lidi, pro které je prioritní snížit náklady na život.

Jak na mytí oken?

6. 1. 2022

Mytí oken je jedna z nejnáročnějších a nejméně oblíbených domácích prací. Vyžaduje si ideální načasování a pořádnou dávku trpělivosti a času. V dnešním světě plném moderních technologií si však tuto několikahodinovou práci můžete výrazně zkrátit. Výrobci domácích spotřebičů přišly hned s několika druhy pomocníků na mytí oken.

Jak se zbavit mandelinek?

30. 12. 2021

Mandelinka je jedním z nejznámějších zahradních škůdců a hrozbou každého pěstitele brambor, rajčat, lilků a jiných plodin, které se vyjímají velkými stonky se šťavnatými zelenými listy. Mandelinka je poměrně nápadná, díky žlutému zbarvení s černými pruhy na krovech. Přestože se tito brouci živí zpravidla pouze listy a stonky, pro úrodu jsou velkou hrozbou. V tomto článku si povíme, jak na tyto škůdce chytře vyzrát s pomocí chemikálií, ale i přírodních produktů.

Jak uskladnit štípané dřevo na otop

23. 12. 2021

Nevíte, jak správně uskladnit dřevo na otop? Uskladnění dřeva je alfou a omegou veškeré práce a úsilí. Pokud dříví na zátop správně neuskladníte, nebude správně hořet a akorát si můžete poškodit komín. V tomto článku vám poradíme, které dřevo je vhodné a kam a jak ho narovnat, aby odolalo nepříznivým podmínkám.

Dekorace v domácnosti okrasné i k užitku

16. 12. 2021

Dekorací do domácností jsou spousta. Které jsou ale krásné a k užitku? Každý se chce doma cítit útulně a byt či dům musí zářit čistotou a krásou. Některé dekorace jsou jen úložištěm prachu. V tomto článku si můžete přečíst o dekoracích, které jsou krásné na pohled a vytvoří útulnost domova.

Jak ušetřit na jídle

10. 12. 2021

Jak ušetřit za jídlo? To je otázka, kterou si klade nejedna hospodyňka. Ceny jdou neustále nahoru, potraviny zdražují a řada lidí má někdy pocit, že už neví, co nebo jak vařit, aby alespoň trochu ušetřili. Ve skutečnosti však stačí pár fíglů, abyste svůj rozpočet výrazně omezili. I levně se dá najíst! A přitom zdravě.

Jak mít kvalitní dům na klíč

6. 12. 2021

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří touží po vlastním bydlení, ale mezi nabídkou domů, jste nenašli takový, který by se vám líbil a splňoval vaše požadavky na komfortní život v něm, řešením je nechat si postavit svůj dům. Díky tomu se vyhnete jakýmkoliv kompromisům a můžete si nechat zrealizovat váš sen tak, jak se vám líbí.

Jak vyzdobit stěny dětského pokoje

30. 11. 2021

Máte doma malého raubíře nebo plánujete miminko a těšíte se, jak mu vyzdobíte stěny dětského pokojíčku? Nejste zrovna zdatnými malíři a hledáte způsob, který zvládne každý? Připravili jsme pro vás několik typů.

Tipy na organizační doplňky

3. 11. 2021

Máte v kanceláři uklizeno? Ne, ale rádi byste, jen bojujete s místem? Vybrali jsme pro vás několik tipů na organizační doplňky, které využijete nejen v kanceláři a díky kterým budete mít během chvilky uklizeno.

Jak zmodernizovat starý nábytek

3. 11. 2021

V dnešní spotřební době jsme si zvykli vyhazovat starý nábytek a kupovat nový ve chvíli, kdy se nám okouká. Tomu mnohdy odpovídá samotná kvalita nábytku. Jinak je tomu u starších kousků, často po prarodičích. No jo, ale jak z nich udělat pěkné moderní doplňky? Na to se teď podíváme.

Originální doplněk kokedama

3. 11. 2021

Kokedama se stala symbolem elegantních interiérů propojených s přírodou. Je výrazná, lehce se stane dominantou a přitom je nenáročná. K životu jí stačí malý prostor a přitom změní atmosféru celého domu ve svěží a jedinečnou. Pojďme se na ni podívat blíž.