Články & návody

HW-PANTY, spol. s r.o.  - odstranění vlhkého zdiva metodou HW-systém,  jež se provádí zarážením nerezových ocelových plechů do zdiva bez předchozího podřezání.

MBL spol. s r.o. - rekonstrukce bazénů pomocí aplikace stříkaného sklolaminátu. 

Zahrady Skoupý - výstavba zahradních a koupacích jezírek včetně vodopádů

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková a plastová okna Ostrava a okolí.

Rekvalifikační kurzy Olomouc - široká nabídka rekvalifikačních kurzů v Olomouci a okolí. Možnost přidat rekvalifikační kurz zdarma.

TOKAREX spol. s r.o. - realizujeme andhydritové podlahy po celé ČR.

Karissa Corp SE - stavební firma Brno.

Kuchyně IN s.r.o. - vestavěné skříně na míru Jihlava.

Komíny Plachý - stavba, montáž, vložkování a frézování komínů.

CASCADE-kuchyně s.r.o. - kuchyně na míru Brno. Tvorba kuchyní pro život.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

DomArt-design s.r.o. - realizace interiérů Liberec.

 

Rady pro vaše neobyčejné bydlení

Elektronický záchranný systém – Vaše jistota

31. 8. 2019

Elektronický záchranný systém, EZS, Vám zajistí kontrolu nad Vaším domovem, či soukromou firmou. Za použití IP kamer můžete mít přehled o dění v interiéru i exteriéru, a na dálku sledujete bezpečí svých blízkých, nebo svého majetku. Obraťte se na odborníky na bezpečnostní zařízení, poskytnou Vám cenné rady a připraví Vám EZS na míru.

Bezpečnostní vchodové dveře

31. 7. 2019

Dveře jsou samozřejmě nedílnou součástí každého příbytku i firmy. Často jsou tím prvním, co nás na domě zaujme. Ať už v dobrém, či špatném smyslu slova. Vchodové dveře tvoří bariéru mezi vnějším prostředím a naším domovem. Měli bychom je tedy vybírat především s ohledem na jejich bezpečnostní kvality. I když tomu tak často není, přece jen si o důležitých prvcích povíme.

Přizvěte k údržbě zahrady po zimě odborníky

30. 4. 2019

Pokud vlastníte pozemek a chybí Vám čas na jeho údržbu, zejména po zimním období, obraťte se na specialisty na zeleň. Navrhují a posléze zakládají zahrady, parky, veřejnou i interiérovou zeleň. Základem jejich práce je plán zahradního architekta, který přímo na míru pozemku navrhne řešení, jak jej nejlépe využít.

Okna pro Váš domov

20. 2. 2019

Pokud hledáte dodavatele nových oken pro Váš domov, oslovte odborníky v oboru, firmy, které se zaměřují na osazení oken, zimních zahrad a dveří. Jejich specialisté Vám poradí, jaký typ oken je vhodný pro Vaši nemovitost, vzhledem k jejímu stylu, stavu domu a blízkému okolí. V současnosti je na trhu na výběr mnoho materiálů k výrobě oken, nejčastěji vídáme oblíbená dřevěná, praktická plastová a odolná hliníková okna.

Alergici se koberců bát nemusí

27. 12. 2018

V moderním věku trpí vysoké procento obyvatel moderního civilizovaného světa nějakou formou alergie. Alergeny se nacházejí všude – v potravinách, nejčastěji v oříšcích, vybraných druzích zeleniny i ovoci. Na jaře a během léta potrápí citlivé osoby pyly z květů, také se nepříznivě projevují některé druhy travin či dokonce jehličnanů, a co teprve zvířený prach z vyprahlých polí v období žní. Ani ve městech nejsou alergici ušetřeni dráždivých látek – řada aut jezdí bez zákonem předepsaných katalyzátorů a i ty, které jsou řádně nainstalovány, nejsou vždy v náležitém technickém stavu. Výfukové zplodiny spolu s prachovými částicemi se tedy dennodenně dobývají do všech škvírek a pootevřených oken obytných budov. Zimní období sice přináší dočasnou vytouženou úlevu od pylů, ty jsou však vzápětí vystřídány inverzním počasím, kdy se v nížinách zaplněných hustě osídlenými městy zdržuje stojatý znečištěný vzduch. Zdá se tedy, že před ovzduším plným alergenů není úniku. Trpí tím nejen alergici, ale i zdraví lidé.

Jak si vykouzlit koupelnu snů

31. 10. 2018

Máte před rekonstrukcí koupelny, nebo stavíte novou a plánujete, jak bude vypadat? Obraťte se na profesionály, kteří vám poskytnou kvalitní počítačový program a sestaví Vám přesně na míru 3D plánek Vaší budoucí koupelny.

Zvolte výstavbu rodinného domu na klíč

30. 7. 2018

Rodinný dům je pro většinu z nás jistota klidného, rodinného bydlení. Pokud plánujete výstavbu domu, zvažte variantu výstavby domu na klíč. Správně zvolená stavební firma Vám zajistí dobré podmínky pro vyřízení formalit na úřadech, vypracování projektu i konečnou stavbu. Zaměstnanci stavební firmy Vám poradí také s vyřízením hypotéky.

Svěřte rekonstrukci svojí střechy odborníkům

18. 5. 2018

Střecha domu je jeho ozdobou, působí nejen jako ochrana obyvatel domu, ale také jako estetický doplněk. Pokud hledáte odborníky, kteří Vám pomohou s rekonstrukcí střechy, obraťte se na firmy, zaměstnávající kvalifikované klempíře, pokrývače a tesaře. Tak si zajistíte další spokojeně prožitá léta v suchu a bezpečí Vašeho domova.

Jak na sanaci zdiva bez podřezání?

9. 4. 2018

Majitelé a obyvatelé starších domů se potýkají s problémem přílišné vlhkosti ve svých domech. Hledají se stále novější a modernější metody, které pomáhají vysušit zdivo. Jednou z nich je také metoda izolace HW-SYSTÉM, což je rakouská patentovaná technologie. V praxi to znamená zatlučení nerezových plechů do vlhkého zdiva.

Krásné a zdraví prospěšné bytové jádro zajistí odborníci na rekonstrukce bytových jader

7. 2. 2018

Už jste ze svého bytu opravdu nešťastni? Postrádá svoji funkčnost a styl? Těšíte se spíše kamkoliv jinam, než domů? Je načase s tím něco udělat!

Použití praktických litých podlah v interiéru Vašeho domova

4. 12. 2017

Zvažujete rekonstrukci svého domu či bytu, nebo plánujete novostavbu a řešíte právě, jakou použít podlahu do místností?  Rádi bychom Vám představili aktuální hit v našem zednickém oboru, a sice lité podlahy v domácnosti. Tento materiál, dříve používaný hlavně pro průmyslové objekty, si v současnosti razí cestu i do rodinných domů a bytů. 

Jak pečovat o sedací soupravu?

30. 10. 2017

Koupili jste si před nedávnem do bytu novou sedačku a chcete, aby vám opravdu dlouho vydržela a vypadala stále jako nová? Pak nezapomínejte na její pravidelnou údržbu, díky které prodloužíte její životnost a zachováte vzhled. Každá sedací souprava, nehledě na materiál, by měla být alespoň jednou ročně odborně vyčištěna a ošetřena. Dvakrát máte-li malé děti či neposlušné domácí mazlíčky.

Na co myslet při výběru zahradního nábytku?

24. 6. 2017

Zahrada je neodmyslitelnou součástí každého rodinného domku či chaty. Je to kousek přírody, na kterém se rádi scházíme v letních měsících se svou rodinou a přáteli a pořádáme oslavy, odpolední posezení u kávy a všemožné jiné sešlosti, které k létu prostě patří. Abychom si však sluníčko a naše blízké mohli pořádně vychutnat, měli bychom zahradu či terasu vybavit pohodlným a pěkným zahradním nábytkem. Jaký nábytek pořídit?

Jak mohou pasivní domy zlepšit kvalitu vašeho života?

25. 1. 2017

Jaké by to asi bylo bydlet v místě, které vám místo samých starostí přináší pouze výhody? Mít domov, který je bezpečným, zdravým místem pro život, které navíc šetří peněžní prostředky? Zní to jako sen, kterého je nemožné dosáhnout, ale opak je pravdou. Právě takové požadavky splňují pasivní domy. Že jste o nich ještě nikdy neslyšeli? Pojďme si tedy shrnout, oč se jedná, a jaké benefity z toho druhu stavby plynou.

Projekt NA VACKOVĚ zabodoval! Čím zaujal?

31. 10. 2016

V Praze se realizuje hned několik developerských projektů ve snaze uspokojit vysokou poptávku po novém moderním bydlení. Na většině není nic výjimečného. Jedná se o běžné bytové domy, které nabízí „tuctové“ byty. Chcete-li více a očekáváte, že váš nový byt bude mít moderní dispozice a nabídne vysoký komfort bydlení, musíte pátrat. Jeden z výjimečných projektů vzniká NA VACKOVĚ a překvapuje hned v několika ohledech!

Hledáte levné bydlení v Praze? Jde to i bez realitky!

30. 9. 2016

Máte namířeno do Prahy a trápí vás vysoké ceny pronájmů? A když už narazíte na přijatelné podmínky, šanci na cenově dostupné bydlení pohřbí realitka, která si účtuje vysokou provizi? Můžete si vzít půjčku, ale pak ve finále zaplatíte ještě více. Anebo se poohlédněte po novém bytě bez realitky – vyhnete se tak provizi a ušetříte nemalou částku. Pokud máte pocit, že na vás žádné bydlení za slušnou cenu nezbylo, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, kde ho najdete!